S.I.A.T. SECURITY SERV S.R.L.

Activitate suspendată din 3 septembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

S.I.A.T. SECURITY SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42465354, Nr. Reg. Com. J29/637/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 27 aprilie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT MĂGURELE COM. MĂGURELE, G MĂGURELE, NR.474, cod poștal 107345. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
S.I.A.T. SECURITY SERV S.R.L.
CUI
42465354
Stare
Activitate suspendată din 3 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J29/637/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 aprilie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT MĂGURELE COM. MĂGURELE, G MĂGURELE, NR.474
Cod poștal
107345
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, S.I.A.T. SECURITY SERV S.R.L. a raportat o pierdere netă de 250 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 92.115 lei2021 · Cifra de afaceri: 112.689 lei2022 · Cifra de afaceri: 158.249 lei2023 · Cifra de afaceri: 225.984 lei2024 · Cifra de afaceri: 142.903 lei2020 · Profit net: 43.046 lei2021 · Profit net: 44.061 lei2022 · Profit net: 78.314 lei2023 · Profit net: 96.069 lei2024 · Profit net: 39.189 lei2025 · Profit net: −250 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 92.115 lei20202021: 112.689 lei20212022: 158.249 lei20222023: 225.984 lei226 mii20232024: 142.903 lei143 mii2024
Profit net lei
2020: 43.046 lei20202021: 44.061 lei20212022: 78.314 lei20222023: 96.069 lei96 mii20232024: 39.189 lei20242025: −250 lei−2502025
Indicatori financiari pe ani pentru S.I.A.T. SECURITY SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −250 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — 135.208 lei 135.208 lei —
2024 142.903 lei în scădere față de 2023 39.189 lei în scădere față de 2023 1.862 lei în scădere față de 2023 — 137.320 lei 135.458 lei 1
2023 225.984 lei în creștere față de 2022 96.069 lei în creștere față de 2022 6.195 lei în creștere față de 2022 — 102.464 lei 96.269 lei 1
2022 158.249 lei în creștere față de 2021 78.314 lei în creștere față de 2021 5.793 lei în creștere față de 2021 — 84.307 lei 78.514 lei —
2021 112.689 lei în creștere față de 2020 44.061 lei în creștere față de 2020 441 lei în scădere față de 2020 — 87.748 lei 87.307 lei —
2020 92.115 lei 43.046 lei 4.783 lei — 48.029 lei 43.246 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare