S & R CARDIOBALANCE S.R.L.

S & R CARDIOBALANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 40436077, Nr. Reg. Com. J2019000197036. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. VICTORIEI, NR.54B, cod poștal 115300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
S & R CARDIOBALANCE S.R.L.
CUI
40436077
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000197036
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. VICTORIEI, NR.54B
Cod poștal
115300
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, S & R CARDIOBALANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.741.894 lei, un profit net de 724.895 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 61.408 lei2020 · Cifra de afaceri: 307.045 lei2021 · Cifra de afaceri: 590.425 lei2022 · Cifra de afaceri: 495.542 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.219.886 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.191.875 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.741.894 lei2019 · Profit net: 55.413 lei2020 · Profit net: 236.389 lei2021 · Profit net: 494.152 lei2022 · Profit net: 371.396 lei2023 · Profit net: 785.123 lei2024 · Profit net: 1.275.379 lei2025 · Profit net: 724.895 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 61.408 lei20192020: 307.045 lei20202021: 590.425 lei20212022: 495.542 lei20222023: 1.219.886 lei20232024: 2.191.875 lei2,2 mil.20242025: 1.741.894 lei1,7 mil.2025
Profit net lei
2019: 55.413 lei20192020: 236.389 lei20202021: 494.152 lei20212022: 371.396 lei20222023: 785.123 lei20232024: 1.275.379 lei1,3 mil.20242025: 724.895 lei725 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru S & R CARDIOBALANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.741.894 lei în scădere față de 2024 724.895 lei în scădere față de 2024 1.723.365 lei în creștere față de 2024 299.202 lei 2.155.763 lei 731.600 lei 3
2024 2.191.875 lei în creștere față de 2023 1.275.379 lei în creștere față de 2023 28.741 lei în scădere față de 2023 858.515 lei 452.310 lei 1.282.084 lei 3 în scădere față de 2023
2023 1.219.886 lei în creștere față de 2022 785.123 lei în creștere față de 2022 69.829 lei în creștere față de 2022 832.579 lei 22.673 lei 785.423 lei 4 în creștere față de 2022
2022 495.542 lei în scădere față de 2021 371.396 lei în scădere față de 2021 7.120 lei în creștere față de 2021 348.091 lei 29.397 lei 370.368 lei 2
2021 590.425 lei în creștere față de 2020 494.152 lei în creștere față de 2020 3.308 lei în scădere față de 2020 159.071 lei 518.078 lei 673.841 lei —
2020 307.045 lei în creștere față de 2019 236.389 lei în creștere față de 2019 76.970 lei în scădere față de 2019 182.052 lei 131.607 lei 236.689 lei 1
2019 61.408 lei 55.413 lei 156.843 lei 201.142 lei 11.314 lei 55.613 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare