SABIN FAVORIT CONSTRUCT S.R.L.

SABIN FAVORIT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 38617942, Nr. Reg. Com. J2017001627156. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT NICULEŞTI COM. NICULEŞTI, NR.158, cod poștal 137330. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SABIN FAVORIT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38617942
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001627156
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2017
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT NICULEŞTI COM. NICULEŞTI, NR.158
Cod poștal
137330
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, SABIN FAVORIT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 769.961 lei, un profit net de 216.753 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201720182019202020222023202420252017 · Cifra de afaceri: 14.700 lei2018 · Cifra de afaceri: 452.641 lei2019 · Cifra de afaceri: 160.271 lei2020 · Cifra de afaceri: 214.856 lei2022 · Cifra de afaceri: 418.868 lei2023 · Cifra de afaceri: 681.439 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 769.961 lei2017 · Profit net: 14.259 lei2018 · Profit net: 256.154 lei2019 · Profit net: 54.684 lei2020 · Profit net: 65.813 lei2022 · Profit net: 143.393 lei2023 · Profit net: 247.022 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 216.753 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 14.700 lei'172018: 452.641 lei'182019: 160.271 lei'192020: 214.856 lei'202022: 418.868 lei'222023: 681.439 lei'232024: 0 lei'242025: 769.961 lei770 mii'25
Profit net lei
2017: 14.259 lei'172018: 256.154 lei256 mii'182019: 54.684 lei'192020: 65.813 lei'202022: 143.393 lei'222023: 247.022 lei'232024: 0 lei'242025: 216.753 lei217 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SABIN FAVORIT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 769.961 lei în creștere față de 2024 216.753 lei în creștere față de 2024 211.012 lei în creștere față de 2024 250.240 lei 177.725 lei 216.953 lei 3
2024 0 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — — 0 lei —
2023 681.439 lei în creștere față de 2022 247.022 lei în creștere față de 2022 58.721 lei în creștere față de 2022 — 305.943 lei 247.222 lei 2 în creștere față de 2022
2022 418.868 lei în creștere față de 2020 143.393 lei în creștere față de 2020 13.915 lei în scădere față de 2020 — 157.508 lei 143.593 lei 1
2020 214.856 lei în creștere față de 2019 65.813 lei în creștere față de 2019 19.622 lei în scădere față de 2019 — 154.579 lei 134.957 lei 1
2019 160.271 lei în scădere față de 2018 54.684 lei în scădere față de 2018 34.946 lei în creștere față de 2018 — 104.089 lei 69.143 lei 1 în scădere față de 2018
2018 452.641 lei în creștere față de 2017 256.154 lei în creștere față de 2017 9.934 lei în creștere față de 2017 — 280.547 lei 270.613 lei 5
2017 14.700 lei 14.259 lei 441 lei — 14.900 lei 14.459 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare