SADANIS ELECTRO-INSTAL S.R.L.

SADANIS ELECTRO-INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 44840336, Nr. Reg. Com. J12/4186/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ORĂŞTIE, NR.10, ET.3, AP.83, cod poștal 400398. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SADANIS ELECTRO-INSTAL S.R.L.
CUI
44840336
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4186/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2021
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ORĂŞTIE, NR.10, ET.3, AP.83
Cod poștal
400398
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, SADANIS ELECTRO-INSTAL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.092 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 9.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 93.889 lei2023 · Cifra de afaceri: 77.076 lei2024 · Cifra de afaceri: 138.751 lei2021 · Profit net: −928 lei2022 · Profit net: 2.784 lei2023 · Profit net: −12.825 lei2024 · Profit net: 73.115 lei2025 · Profit net: −2.092 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 9.300 lei20212022: 93.889 lei20222023: 77.076 lei20232024: 138.751 lei139 mii2024
Profit net lei
2021: −928 lei20212022: 2.784 lei20222023: −12.825 lei−13 mii20232024: 73.115 lei73 mii20242025: −2.092 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SADANIS ELECTRO-INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.092 lei în scădere față de 2024 63.881 lei în creștere față de 2024 — 11.824 lei −51.060 lei —
2024 138.751 lei în creștere față de 2023 73.115 lei în creștere față de 2023 62.585 lei în creștere față de 2023 — 123.934 lei 62.346 lei 1
2023 77.076 lei în scădere față de 2022 −12.825 lei în scădere față de 2022 39.815 lei în creștere față de 2022 — 22.602 lei −10.769 lei 1 în scădere față de 2022
2022 93.889 lei în creștere față de 2021 2.784 lei în creștere față de 2021 3.227 lei în creștere față de 2021 — 5.283 lei 2.056 lei 2 în creștere față de 2021
2021 9.300 lei −928 lei 3.161 lei — 2.433 lei −728 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare