SAFE ALBUMS (RO) S.R.L.

Inactivă fiscal din 21 iulie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SAFE ALBUMS (RO) S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43102950, Nr. Reg. Com. J2020004386234. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, STR AVRAM IANCU, NR.54, ET.DEMISOL, AP.47, cod poștal 075100. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 21 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE ALBUMS (RO) S.R.L.
CUI
43102950
Stare
Inactivă fiscal din 21 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2020004386234
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, STR AVRAM IANCU, NR.54, ET.DEMISOL, AP.47
Cod poștal
075100
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, SAFE ALBUMS (RO) S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 110.849 lei, o pierdere netă de 44.840 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 26.285 lei2021 · Cifra de afaceri: 177.278 lei2022 · Cifra de afaceri: 324.620 lei2023 · Cifra de afaceri: 385.750 lei2024 · Cifra de afaceri: 259.748 lei2025 · Cifra de afaceri: 110.849 lei2020 · Profit net: −1.445 lei2021 · Profit net: 44.767 lei2022 · Profit net: 44.070 lei2023 · Profit net: −56.756 lei2024 · Profit net: 74.415 lei2025 · Profit net: −44.840 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 26.285 lei20202021: 177.278 lei20212022: 324.620 lei20222023: 385.750 lei386 mii20232024: 259.748 lei20242025: 110.849 lei111 mii2025
Profit net lei
2020: −1.445 lei20202021: 44.767 lei20212022: 44.070 lei20222023: −56.756 lei−57 mii20232024: 74.415 lei74 mii20242025: −44.840 lei−45 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE ALBUMS (RO) S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 110.849 lei în scădere față de 2024 −44.840 lei în scădere față de 2024 275.930 lei în creștere față de 2024 — 218.579 lei −57.286 lei 1
2024 259.748 lei în scădere față de 2023 74.415 lei în creștere față de 2023 172.443 lei în creștere față de 2023 — 276.119 lei 105.252 lei 1
2023 385.750 lei în creștere față de 2022 −56.756 lei în scădere față de 2022 147.929 lei în creștere față de 2022 87 lei 176.502 lei 30.837 lei 1
2022 324.620 lei în creștere față de 2021 44.070 lei în scădere față de 2021 96.621 lei în creștere față de 2021 — 182.748 lei 87.592 lei 1
2021 177.278 lei în creștere față de 2020 44.767 lei în creștere față de 2020 96.282 lei în creștere față de 2020 11 lei 139.793 lei 43.522 lei 1
2020 26.285 lei −1.445 lei 53.294 lei — 52.049 lei −1.245 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare