SAFE COURIER CONTACT S.R.L.

Radiată din 12 august 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SAFE COURIER CONTACT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41348054, Nr. Reg. Com. J10/951/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5320 - Alte activitati postale si de curier. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PATRIEI, BL.9H, ET.4, AP.38, cod poștal 125300. Societatea este radiată din data de 12 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE COURIER CONTACT S.R.L.
CUI
41348054
Stare
Radiată din 12 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J10/951/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PATRIEI, BL.9H, ET.4, AP.38
Cod poștal
125300
Cod CAEN
5320
Domeniu de activitate
Alte activitati postale si de curier

Situații financiare

În 2025, SAFE COURIER CONTACT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 272 lei, o pierdere netă de 5.789 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.087 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.953 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.578 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.525 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.049 lei2024 · Cifra de afaceri: 12.093 lei2025 · Cifra de afaceri: 272 lei2019 · Profit net: −8.786 lei2020 · Profit net: −1.887 lei2021 · Profit net: −5 lei2022 · Profit net: 229 lei2023 · Profit net: −4.569 lei2024 · Profit net: 490 lei2025 · Profit net: −5.789 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.087 lei20192020: 3.953 lei20202021: 4.578 lei20212022: 6.525 lei20222023: 5.049 lei20232024: 12.093 lei12 mii20242025: 272 lei2722025
Profit net lei
2019: −8.786 lei−9 mii20192020: −1.887 lei20202021: −5 lei20212022: 229 lei20222023: −4.569 lei20232024: 490 lei49020242025: −5.789 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE COURIER CONTACT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 272 lei în scădere față de 2024 −5.789 lei în scădere față de 2024 25.213 lei în creștere față de 2024 — 4.474 lei −20.739 lei —
2024 12.093 lei în creștere față de 2023 490 lei în creștere față de 2023 18.262 lei în creștere față de 2023 — 3.934 lei −14.328 lei —
2023 5.049 lei în scădere față de 2022 −4.569 lei în scădere față de 2022 13.648 lei în creștere față de 2022 — −1.170 lei −14.818 lei —
2022 6.525 lei în creștere față de 2021 229 lei în creștere față de 2021 12.962 lei în scădere față de 2021 — 2.713 lei −10.249 lei —
2021 4.578 lei în creștere față de 2020 −5 lei în creștere față de 2020 14.847 lei în creștere față de 2020 — 4.369 lei −10.478 lei —
2020 3.953 lei în creștere față de 2019 −1.887 lei în creștere față de 2019 14.006 lei în scădere față de 2019 — 3.533 lei −10.473 lei —
2019 2.087 lei −8.786 lei 14.390 lei — 5.804 lei −8.586 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare