SAFE INSTALL COMPANY S.R.L.

SAFE INSTALL COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39384446, Nr. Reg. Com. J22/1328/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR. NICOLAE IORGA, CASA NR. 802A, cod poștal 707280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE INSTALL COMPANY S.R.L.
CUI
39384446
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/1328/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 mai 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR. NICOLAE IORGA, CASA NR. 802A
Cod poștal
707280
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, SAFE INSTALL COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 164.752 lei, o pierdere netă de 42.944 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2018201920222023202420252018 · Cifra de afaceri: 42.476 lei2019 · Cifra de afaceri: 232.104 lei2022 · Cifra de afaceri: 332.637 lei2023 · Cifra de afaceri: 352.997 lei2024 · Cifra de afaceri: 364.790 lei2025 · Cifra de afaceri: 164.752 lei2018 · Profit net: 276 lei2019 · Profit net: 94.980 lei2022 · Profit net: 39.521 lei2023 · Profit net: −7.488 lei2024 · Profit net: −90.193 lei2025 · Profit net: −42.944 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 42.476 lei20182019: 232.104 lei20192022: 332.637 lei20222023: 352.997 lei20232024: 364.790 lei365 mii20242025: 164.752 lei165 mii2025
Profit net lei
2018: 276 lei20182019: 94.980 lei95 mii20192022: 39.521 lei20222023: −7.488 lei20232024: −90.193 lei−90 mii20242025: −42.944 lei−43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE INSTALL COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 164.752 lei în scădere față de 2024 −42.944 lei în creștere față de 2024 55.462 lei în scădere față de 2024 24 lei 142.520 lei 87.082 lei 1 în scădere față de 2024
2024 364.790 lei în creștere față de 2023 −90.193 lei în scădere față de 2023 71.700 lei în scădere față de 2023 7.112 lei 194.614 lei 130.026 lei 2 în scădere față de 2023
2023 352.997 lei în creștere față de 2022 −7.488 lei în scădere față de 2022 110.586 lei în creștere față de 2022 49.637 lei 281.168 lei 220.219 lei 3 în creștere față de 2022
2022 332.637 lei în creștere față de 2019 39.521 lei în scădere față de 2019 95.586 lei în creștere față de 2019 92.163 lei 231.130 lei 227.707 lei 2
2019 232.104 lei în creștere față de 2018 94.980 lei în creștere față de 2018 15.139 lei în creștere față de 2018 24 lei 110.571 lei 95.456 lei 2 în creștere față de 2018
2018 42.476 lei 276 lei 6.334 lei — 6.810 lei 476 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare