SAFE LEMA GROUP S.R.L.

SAFE LEMA GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39977460, Nr. Reg. Com. J2018014516406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE LEMA GROUP S.R.L.
CUI
39977460
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018014516406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FILDEŞULUI, NR.4, PARTER, BL.B6, SC.1, AP.6
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2024, SAFE LEMA GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.546 lei, o pierdere netă de 24.565 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 54.632 lei2020 · Cifra de afaceri: 207.016 lei2021 · Cifra de afaceri: 100.757 lei2022 · Cifra de afaceri: 123.694 lei2023 · Cifra de afaceri: 63.750 lei2024 · Cifra de afaceri: 18.546 lei2018 · Profit net: −2.199 lei2019 · Profit net: 39.202 lei2020 · Profit net: 161.697 lei2021 · Profit net: 59.374 lei2022 · Profit net: 63.325 lei2023 · Profit net: 9.381 lei2024 · Profit net: −24.565 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 54.632 lei20192020: 207.016 lei207 mii20202021: 100.757 lei20212022: 123.694 lei20222023: 63.750 lei20232024: 18.546 lei19 mii2024
Profit net lei
2018: −2.199 lei20182019: 39.202 lei20192020: 161.697 lei162 mii20202021: 59.374 lei20212022: 63.325 lei20222023: 9.381 lei20232024: −24.565 lei−25 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE LEMA GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 18.546 lei în scădere față de 2023 −24.565 lei în scădere față de 2023 59.735 lei în creștere față de 2023 28.688 lei 261.174 lei 230.127 lei 0
2023 63.750 lei în scădere față de 2022 9.381 lei în scădere față de 2022 53.575 lei în scădere față de 2022 44.660 lei 265.444 lei 256.529 lei 0
2022 123.694 lei în creștere față de 2021 63.325 lei în creștere față de 2021 54.015 lei în scădere față de 2021 60.631 lei 258.480 lei 265.096 lei —
2021 100.757 lei în scădere față de 2020 59.374 lei în scădere față de 2020 66.526 lei în creștere față de 2020 76.602 lei 221.698 lei 231.774 lei 0
2020 207.016 lei în creștere față de 2019 161.697 lei în creștere față de 2019 14.400 lei în creștere față de 2019 738 lei 212.562 lei 198.900 lei 0
2019 54.632 lei 39.202 lei în creștere față de 2018 11.734 lei în creștere față de 2018 249 lei 48.688 lei 37.203 lei 0
2018 — −2.199 lei 2.539 lei 385 lei 155 lei −1.999 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare