SAFE METHOD CONCEPT S.R.L.

SAFE METHOD CONCEPT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42172290, Nr. Reg. Com. J2020000160296. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT BERTEA COM. BERTEA, BERTEA, NR.895, cod poștal 107065. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE METHOD CONCEPT S.R.L.
CUI
42172290
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000160296
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT BERTEA COM. BERTEA, BERTEA, NR.895
Cod poștal
107065
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SAFE METHOD CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 247.067 lei, un profit net de 128.893 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.404 lei2021 · Cifra de afaceri: 600 lei2025 · Cifra de afaceri: 247.067 lei2020 · Profit net: 802 lei2021 · Profit net: −1.887 lei2022 · Profit net: −600 lei2023 · Profit net: −850 lei2024 · Profit net: −750 lei2025 · Profit net: 128.893 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.404 lei20202021: 600 lei20212025: 247.067 lei247 mii2025
Profit net lei
2020: 802 lei20202021: −1.887 lei−2 mii20212022: −600 lei20222023: −850 lei20232024: −750 lei20242025: 128.893 lei129 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE METHOD CONCEPT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 247.067 lei 128.893 lei în creștere față de 2024 42.999 lei în creștere față de 2024 52.158 lei 115.182 lei 125.809 lei 1
2024 — −750 lei în creștere față de 2023 7.363 lei — 4.279 lei −3.084 lei —
2023 — −850 lei în scădere față de 2022 7.363 lei în creștere față de 2022 — 5.029 lei −2.334 lei —
2022 — −600 lei în creștere față de 2021 2.363 lei în scădere față de 2021 — 879 lei −1.484 lei —
2021 600 lei în scădere față de 2020 −1.887 lei în scădere față de 2020 2.364 lei în scădere față de 2020 — 1.479 lei −885 lei 1
2020 2.404 lei 802 lei 2.644 lei — 3.646 lei 1.002 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare