SAFE STEFFY INOV S.R.L.

SAFE STEFFY INOV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 44683320, Nr. Reg. Com. J27/960/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.11, BL.F7, SC.E, ET.3, AP.91. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE STEFFY INOV S.R.L.
CUI
44683320
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J27/960/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2021
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.11, BL.F7, SC.E, ET.3, AP.91
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, SAFE STEFFY INOV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.738 lei, o pierdere netă de 277.943 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 64.401 lei2023 · Cifra de afaceri: 161.707 lei2024 · Cifra de afaceri: 371.634 lei2025 · Cifra de afaceri: 317.738 lei2021 · Profit net: −252 lei2022 · Profit net: 8.894 lei2023 · Profit net: −121.401 lei2024 · Profit net: −105.592 lei2025 · Profit net: −277.943 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 64.401 lei20222023: 161.707 lei20232024: 371.634 lei372 mii20242025: 317.738 lei318 mii2025
Profit net lei
2021: −252 lei20212022: 8.894 lei9 mii20222023: −121.401 lei20232024: −105.592 lei20242025: −277.943 lei−278 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE STEFFY INOV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 317.738 lei în scădere față de 2024 −277.943 lei în scădere față de 2024 551.245 lei în creștere față de 2024 148.001 lei 17.882 lei −496.093 lei 6 în creștere față de 2024
2024 371.634 lei în creștere față de 2023 −105.592 lei în creștere față de 2023 250.196 lei în creștere față de 2023 169.351 lei 5.192 lei −218.150 lei 5
2023 161.707 lei în creștere față de 2022 −121.401 lei în scădere față de 2022 135.688 lei în creștere față de 2022 177.865 lei 19.526 lei −112.559 lei 5 în creștere față de 2022
2022 64.401 lei 8.894 lei în creștere față de 2021 38.779 lei în creștere față de 2021 197.595 lei 85.000 lei 8.842 lei 4 în creștere față de 2021
2021 — −252 lei 35.352 lei 522 lei 468.422 lei −52 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare