SAFE SUPPORT IT4U S.R.L.

SAFE SUPPORT IT4U S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 43175197, Nr. Reg. Com. J03/1620/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8020 - Activitati de servicii privind sistemele de securizare. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT DRĂGANU-OLTENI COM. DRĂGANU, NR.11, cod poștal 117382. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE SUPPORT IT4U S.R.L.
CUI
43175197
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1620/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 octombrie 2020
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT DRĂGANU-OLTENI COM. DRĂGANU, NR.11
Cod poștal
117382
Cod CAEN
8020
Domeniu de activitate
Activitati de servicii privind sistemele de securizare

Situații financiare

În 2025, SAFE SUPPORT IT4U S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 91.487 lei, un profit net de 16.806 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20212023202420252021 · Cifra de afaceri: 13.817 lei2023 · Cifra de afaceri: 97.525 lei2024 · Cifra de afaceri: 106.719 lei2025 · Cifra de afaceri: 91.487 lei2021 · Profit net: 2.132 lei2023 · Profit net: −330 lei2024 · Profit net: −894 lei2025 · Profit net: 16.806 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 13.817 lei20212023: 97.525 lei20232024: 106.719 lei107 mii20242025: 91.487 lei91 mii2025
Profit net lei
2021: 2.132 lei20212023: −330 lei20232024: −894 lei−89420242025: 16.806 lei17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE SUPPORT IT4U S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 91.487 lei în scădere față de 2024 16.806 lei în creștere față de 2024 13.496 lei în scădere față de 2024 — 33.246 lei 19.750 lei —
2024 106.719 lei în creștere față de 2023 −894 lei în scădere față de 2023 19.932 lei în creștere față de 2023 — 22.876 lei 2.944 lei 1
2023 97.525 lei în creștere față de 2021 −330 lei în scădere față de 2021 13.739 lei în creștere față de 2021 — 17.577 lei 3.838 lei 1
2021 13.817 lei 2.132 lei 4.471 lei — 8.358 lei 3.887 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare