SAFE SYSTEM COMPANY S.R.L.

SAFE SYSTEM COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 38691698, Nr. Reg. Com. J07/19/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8020 - Activitati de servicii privind sistemele de securizare. Societatea a fost înființată la data de 15 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.69, ET.PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFE SYSTEM COMPANY S.R.L.
CUI
38691698
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J07/19/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 ianuarie 2018
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.69, ET.PARTER
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8020
Domeniu de activitate
Activitati de servicii privind sistemele de securizare

Situații financiare

În 2025, SAFE SYSTEM COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.201 lei, o pierdere netă de 2.621 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 126.074 lei2019 · Cifra de afaceri: 255.700 lei2020 · Cifra de afaceri: 200.366 lei2021 · Cifra de afaceri: 378.118 lei2022 · Cifra de afaceri: 334.988 lei2023 · Cifra de afaceri: 352.939 lei2024 · Cifra de afaceri: 367.974 lei2025 · Cifra de afaceri: 25.201 lei2018 · Profit net: 4.630 lei2019 · Profit net: 19.685 lei2020 · Profit net: 4.735 lei2021 · Profit net: 38.972 lei2022 · Profit net: 5.025 lei2023 · Profit net: 4.047 lei2024 · Profit net: −34.657 lei2025 · Profit net: −2.621 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 126.074 lei'182019: 255.700 lei'192020: 200.366 lei'202021: 378.118 lei378 mii'212022: 334.988 lei'222023: 352.939 lei'232024: 367.974 lei'242025: 25.201 lei25 mii'25
Profit net lei
2018: 4.630 lei'182019: 19.685 lei'192020: 4.735 lei'202021: 38.972 lei39 mii'212022: 5.025 lei'222023: 4.047 lei'232024: −34.657 lei−35 mii'242025: −2.621 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAFE SYSTEM COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 25.201 lei în scădere față de 2024 −2.621 lei în creștere față de 2024 12.119 lei în scădere față de 2024 1.617 lei 11.518 lei 1.016 lei 0 în scădere față de 2024
2024 367.974 lei în creștere față de 2023 −34.657 lei în scădere față de 2023 49.098 lei în creștere față de 2023 — 91.735 lei 42.637 lei 2 în scădere față de 2023
2023 352.939 lei în creștere față de 2022 4.047 lei în scădere față de 2022 42.682 lei în scădere față de 2022 6.415 lei 113.561 lei 77.294 lei 3 în scădere față de 2022
2022 334.988 lei în scădere față de 2021 5.025 lei în scădere față de 2021 53.416 lei în scădere față de 2021 14.970 lei 111.693 lei 73.247 lei 4
2021 378.118 lei în creștere față de 2020 38.972 lei în creștere față de 2020 153.881 lei în creștere față de 2020 23.524 lei 198.579 lei 68.222 lei 4
2020 200.366 lei în scădere față de 2019 4.735 lei în scădere față de 2019 119.275 lei în creștere față de 2019 32.078 lei 116.447 lei 29.250 lei 4 în creștere față de 2019
2019 255.700 lei în creștere față de 2018 19.685 lei în creștere față de 2018 92.725 lei în creștere față de 2018 40.633 lei 76.607 lei 24.515 lei 3 în creștere față de 2018
2018 126.074 lei 4.630 lei 90.853 lei 954 lei 94.514 lei 4.830 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare