SAFETY MANAGEMENT SYSTEM S.R.L.

SAFETY MANAGEMENT SYSTEM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40402767, Nr. Reg. Com. J2019000253400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR PUCHENI, NR.136A, CAM 1, BL.1, SC.B, ET.1, AP.33. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFETY MANAGEMENT SYSTEM S.R.L.
CUI
40402767
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000253400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 ianuarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR PUCHENI, NR.136A, CAM 1, BL.1, SC.B, ET.1, AP.33
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SAFETY MANAGEMENT SYSTEM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 335.859 lei, un profit net de 127.495 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 214.617 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.509 lei2021 · Cifra de afaceri: 40.932 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.843 lei2023 · Cifra de afaceri: 152.783 lei2024 · Cifra de afaceri: 201.505 lei2025 · Cifra de afaceri: 335.859 lei2019 · Profit net: 83.397 lei2020 · Profit net: −15.642 lei2021 · Profit net: −12.328 lei2022 · Profit net: 46.791 lei2023 · Profit net: 81.087 lei2024 · Profit net: 55.273 lei2025 · Profit net: 127.495 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 214.617 lei20192020: 32.509 lei20202021: 40.932 lei20212022: 76.843 lei20222023: 152.783 lei20232024: 201.505 lei20242025: 335.859 lei336 mii2025
Profit net lei
2019: 83.397 lei20192020: −15.642 lei−16 mii20202021: −12.328 lei20212022: 46.791 lei20222023: 81.087 lei20232024: 55.273 lei20242025: 127.495 lei127 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFETY MANAGEMENT SYSTEM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 335.859 lei în creștere față de 2024 127.495 lei în creștere față de 2024 111.392 lei în creștere față de 2024 2.300 lei 236.827 lei 127.735 lei 1
2024 201.505 lei în creștere față de 2023 55.273 lei în scădere față de 2023 7.173 lei în scădere față de 2023 5.799 lei 102.667 lei 102.803 lei 1
2023 152.783 lei în creștere față de 2022 81.087 lei în creștere față de 2022 21.880 lei în creștere față de 2022 9.245 lei 97.122 lei 84.487 lei 1
2022 76.843 lei în creștere față de 2021 46.791 lei în creștere față de 2021 2.638 lei în creștere față de 2021 — 82.125 lei 79.487 lei 1
2021 40.932 lei în creștere față de 2020 −12.328 lei în creștere față de 2020 937 lei în scădere față de 2020 — 63.632 lei 62.695 lei 1
2020 32.509 lei în scădere față de 2019 −15.642 lei în scădere față de 2019 27.917 lei în creștere față de 2019 1.368 lei 101.573 lei 75.024 lei 1 în scădere față de 2019
2019 214.617 lei 83.397 lei 3.692 lei 5.502 lei 81.787 lei 83.597 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare