SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L.

SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41885430, Nr. Reg. Com. J2020000250083. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7912 - Activitati ale tur-operatorilor. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.42, CAM 1, AP.34. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L.
CUI
41885430
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000250083
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.42, CAM 1, AP.34
Cod CAEN
7912
Domeniu de activitate
Activitati ale tur-operatorilor

Situații financiare

În 2025, SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.407.491 lei, un profit net de 91.669 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.554 lei2020 · Cifra de afaceri: 79.371 lei2021 · Cifra de afaceri: 262.056 lei2022 · Cifra de afaceri: 800.271 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.085.731 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.785.913 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.407.491 lei2019 · Profit net: −7.270 lei2020 · Profit net: 24.687 lei2021 · Profit net: 107.170 lei2022 · Profit net: 327.035 lei2023 · Profit net: 149.154 lei2024 · Profit net: −5.124 lei2025 · Profit net: 91.669 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.554 lei20192020: 79.371 lei20202021: 262.056 lei20212022: 800.271 lei20222023: 1.085.731 lei20232024: 1.785.913 lei20242025: 2.407.491 lei2,4 mil.2025
Profit net lei
2019: −7.270 lei−7 mii20192020: 24.687 lei20202021: 107.170 lei20212022: 327.035 lei327 mii20222023: 149.154 lei20232024: −5.124 lei20242025: 91.669 lei92 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.407.491 lei în creștere față de 2024 91.669 lei în creștere față de 2024 2.793.387 lei în creștere față de 2024 118.711 lei 3.248.186 lei 572.985 lei 11 în creștere față de 2024
2024 1.785.913 lei în creștere față de 2023 −5.124 lei în scădere față de 2023 2.340.788 lei în creștere față de 2023 188.427 lei 2.654.132 lei 481.316 lei 8 în creștere față de 2023
2023 1.085.731 lei în creștere față de 2022 149.154 lei în scădere față de 2022 903.813 lei în scădere față de 2022 58.053 lei 1.479.175 lei 633.415 lei 6 în creștere față de 2022
2022 800.271 lei în creștere față de 2021 327.035 lei în creștere față de 2021 1.097.483 lei în creștere față de 2021 3.952 lei 1.247.151 lei 483.861 lei 4 în creștere față de 2021
2021 262.056 lei în creștere față de 2020 107.170 lei în creștere față de 2020 179.859 lei în creștere față de 2020 7.215 lei 333.341 lei 158.187 lei 2
2020 79.371 lei în creștere față de 2019 24.687 lei în creștere față de 2019 50.042 lei în creștere față de 2019 6.307 lei 86.152 lei 42.417 lei 2
2019 1.554 lei −7.270 lei 9.907 lei 7.904 lei 19.733 lei 17.730 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare