SAFIR STUDIO S.R.L.

SAFIR STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 39282780, Nr. Reg. Com. J2018000224362. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 4 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, ALEEA CHIPAROSULUI, NR.2, CAMERA 1, BL.2, SC.B, AP.3, cod poștal 820189. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAFIR STUDIO S.R.L.
CUI
39282780
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000224362
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 mai 2018
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, ALEEA CHIPAROSULUI, NR.2, CAMERA 1, BL.2, SC.B, AP.3
Cod poștal
820189
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SAFIR STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 240.615 lei, un profit net de 1.099 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 6.095 lei2019 · Cifra de afaceri: 94.707 lei2020 · Cifra de afaceri: 162.801 lei2021 · Cifra de afaceri: 205.715 lei2022 · Cifra de afaceri: 150.436 lei2023 · Cifra de afaceri: 123.255 lei2024 · Cifra de afaceri: 134.710 lei2025 · Cifra de afaceri: 240.615 lei2018 · Profit net: −6.052 lei2019 · Profit net: −24.908 lei2020 · Profit net: 42.457 lei2021 · Profit net: 27.366 lei2022 · Profit net: 2.086 lei2023 · Profit net: 1.272 lei2024 · Profit net: 6.409 lei2025 · Profit net: 1.099 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.095 lei'182019: 94.707 lei'192020: 162.801 lei'202021: 205.715 lei'212022: 150.436 lei'222023: 123.255 lei'232024: 134.710 lei'242025: 240.615 lei241 mii'25
Profit net lei
2018: −6.052 lei'182019: −24.908 lei−25 mii'192020: 42.457 lei42 mii'202021: 27.366 lei'212022: 2.086 lei'222023: 1.272 lei'232024: 6.409 lei'242025: 1.099 lei1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAFIR STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 240.615 lei în creștere față de 2024 1.099 lei în scădere față de 2024 56.567 lei în creștere față de 2024 13.945 lei 91.023 lei 48.401 lei 2 în scădere față de 2024
2024 134.710 lei în creștere față de 2023 6.409 lei în creștere față de 2023 48.528 lei în scădere față de 2023 18.650 lei 77.181 lei 47.303 lei 5 în creștere față de 2023
2023 123.255 lei în scădere față de 2022 1.272 lei în scădere față de 2022 93.462 lei în scădere față de 2022 28.613 lei 105.743 lei 40.894 lei 1
2022 150.436 lei în scădere față de 2021 2.086 lei în scădere față de 2021 100.768 lei în creștere față de 2021 34.995 lei 105.395 lei 39.622 lei 1
2021 205.715 lei în creștere față de 2020 27.366 lei în scădere față de 2020 76.246 lei în scădere față de 2020 23.925 lei 91.384 lei 39.063 lei —
2020 162.801 lei în creștere față de 2019 42.457 lei în creștere față de 2019 96.731 lei în scădere față de 2019 26.668 lei 81.760 lei 11.697 lei 2 în scădere față de 2019
2019 94.707 lei în creștere față de 2018 −24.908 lei în scădere față de 2018 107.141 lei în creștere față de 2018 21.982 lei 54.399 lei −30.760 lei 3 în creștere față de 2018
2018 6.095 lei −6.052 lei 57.348 lei 16.172 lei 35.324 lei −5.852 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare