SAGA FESTIVAL S.R.L.

SAGA FESTIVAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42279335, Nr. Reg. Com. J40/2309/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 18 februarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. D. I. MENDELEEV, NR.5, CAMERA 2, ET.1, cod poștal 010361. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAGA FESTIVAL S.R.L.
CUI
42279335
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/2309/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 februarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. D. I. MENDELEEV, NR.5, CAMERA 2, ET.1
Cod poștal
010361
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2024, SAGA FESTIVAL S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.463.471 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40,0 mil.−20,0 mil.020,0 mil.40,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 323.521 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.737.098 lei2022 · Cifra de afaceri: 24.085.658 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.260.955 lei2020 · Profit net: −1.503.285 lei2021 · Profit net: −26.662.914 lei2022 · Profit net: −21.596.594 lei2023 · Profit net: −3.554.392 lei2024 · Profit net: −3.463.471 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 323.521 lei20202021: 11.737.098 lei20212022: 24.085.658 lei24,1 mil.20222023: 20.260.955 lei20,3 mil.2023
Profit net lei
2020: −1.503.285 lei20202021: −26.662.914 lei−26,7 mil.20212022: −21.596.594 lei20222023: −3.554.392 lei20232024: −3.463.471 lei−3,5 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru SAGA FESTIVAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −3.463.471 lei în creștere față de 2023 75.275.301 lei în scădere față de 2023 1.020.438 lei 17.509.321 lei −56.745.542 lei —
2023 20.260.955 lei în scădere față de 2022 −3.554.392 lei în creștere față de 2022 78.124.411 lei în creștere față de 2022 1.240.998 lei 23.508.872 lei −53.316.184 lei 0
2022 24.085.658 lei în creștere față de 2021 −21.596.594 lei în creștere față de 2021 64.019.833 lei în creștere față de 2021 1.329.108 lei 12.916.527 lei −49.761.793 lei —
2021 11.737.098 lei în creștere față de 2020 −26.662.914 lei în scădere față de 2020 35.910.848 lei în creștere față de 2020 1.174.277 lei 6.571.372 lei −28.165.199 lei 1 în scădere față de 2020
2020 323.521 lei −1.503.285 lei 1.638.952 lei 30.501 lei 106.166 lei −1.502.285 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare