SAI-TECH DESIGN S.R.L.

SAI-TECH DESIGN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39707288, Nr. Reg. Com. J2018000898381. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2611 - Fabricarea subansamblurilor electronice (module). Societatea a fost înființată la data de 2 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MATEI BASARAB, NR.11, CAMERA NR. 1, BL.126, SC.C, ET.2, AP.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAI-TECH DESIGN S.R.L.
CUI
39707288
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000898381
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MATEI BASARAB, NR.11, CAMERA NR. 1, BL.126, SC.C, ET.2, AP.10
Cod CAEN
2611
Domeniu de activitate
Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

Situații financiare

În 2025, SAI-TECH DESIGN S.R.L. a raportat o pierdere netă de 86.106 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 15.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 121.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 185.950 lei2021 · Cifra de afaceri: 210.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 224.150 lei2018 · Profit net: 11.073 lei2019 · Profit net: 65.626 lei2020 · Profit net: 141.199 lei2021 · Profit net: 126.796 lei2022 · Profit net: 94.235 lei2023 · Profit net: −89.206 lei2024 · Profit net: −90.835 lei2025 · Profit net: −86.106 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 15.000 lei20182019: 121.000 lei20192020: 185.950 lei20202021: 210.000 lei20212022: 224.150 lei224 mii2022
Profit net lei
2018: 11.073 lei'182019: 65.626 lei'192020: 141.199 lei141 mii'202021: 126.796 lei'212022: 94.235 lei'222023: −89.206 lei'232024: −90.835 lei−91 mii'242025: −86.106 lei−86 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAI-TECH DESIGN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −86.106 lei în creștere față de 2024 163.672 lei în creștere față de 2024 32.277 lei 5.112 lei −125.942 lei —
2024 — −90.835 lei în scădere față de 2023 130.173 lei în creștere față de 2023 89.949 lei 26 lei −39.836 lei —
2023 — −89.206 lei în scădere față de 2022 112.744 lei în scădere față de 2022 152.657 lei 11.018 lei 50.998 lei —
2022 224.150 lei în creștere față de 2021 94.235 lei în scădere față de 2021 142.587 lei în creștere față de 2021 218.117 lei 64.390 lei 140.204 lei —
2021 210.000 lei în creștere față de 2020 126.796 lei în scădere față de 2020 744 lei în scădere față de 2020 61.499 lei 216.977 lei 278.073 lei —
2020 185.950 lei în creștere față de 2019 141.199 lei în creștere față de 2019 1.679 lei în creștere față de 2019 19.180 lei 161.970 lei 179.698 lei —
2019 121.000 lei în creștere față de 2018 65.626 lei în creștere față de 2018 930 lei în scădere față de 2018 — 66.200 lei 65.867 lei —
2018 15.000 lei 11.073 lei 5.450 lei 519 lei 15.825 lei 11.273 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare