SAINTS N SCISSORS S.R.L.

SAINTS N SCISSORS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42607904, Nr. Reg. Com. J40/6138/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.10, BL.B3, SC.4, ET.5, AP.134. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAINTS N SCISSORS S.R.L.
CUI
42607904
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/6138/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.10, BL.B3, SC.4, ET.5, AP.134
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, SAINTS N SCISSORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 122.233 lei, un profit net de 7.394 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 23.202 lei2021 · Cifra de afaceri: 67.013 lei2022 · Cifra de afaceri: 87.933 lei2023 · Cifra de afaceri: 101.191 lei2024 · Cifra de afaceri: 105.705 lei2025 · Cifra de afaceri: 122.233 lei2020 · Profit net: 17.317 lei2021 · Profit net: 53.599 lei2022 · Profit net: 47.678 lei2023 · Profit net: 33.712 lei2024 · Profit net: 8.480 lei2025 · Profit net: 7.394 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 23.202 lei20202021: 67.013 lei20212022: 87.933 lei20222023: 101.191 lei20232024: 105.705 lei20242025: 122.233 lei122 mii2025
Profit net lei
2020: 17.317 lei20202021: 53.599 lei54 mii20212022: 47.678 lei20222023: 33.712 lei20232024: 8.480 lei20242025: 7.394 lei7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAINTS N SCISSORS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 122.233 lei în creștere față de 2024 7.394 lei în scădere față de 2024 103.673 lei în scădere față de 2024 104.816 lei 4.817 lei 7.634 lei 1
2024 105.705 lei în creștere față de 2023 8.480 lei în scădere față de 2023 152.757 lei în creștere față de 2023 138.939 lei 21.855 lei 8.720 lei 1
2023 101.191 lei în creștere față de 2022 33.712 lei în scădere față de 2022 39.893 lei în scădere față de 2022 36.002 lei 50.952 lei 47.691 lei 1 în creștere față de 2022
2022 87.933 lei în creștere față de 2021 47.678 lei în scădere față de 2021 41.556 lei în creștere față de 2021 46.289 lei 42.392 lei 47.918 lei 0
2021 67.013 lei în creștere față de 2020 53.599 lei în creștere față de 2020 2.038 lei în scădere față de 2020 0 lei 65.785 lei 63.747 lei 0
2020 23.202 lei 17.317 lei 4.429 lei 202 lei 21.744 lei 17.517 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare