SAJA TRADE METAL IMPEX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39198060, Nr. Reg. Com. J2018001284358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4683 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.7, CAM. 3, cod poștal 300351. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SAJA TRADE METAL IMPEX S.R.L.
- CUI
- 39198060
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018001284358
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 17 aprilie 2018
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.7, CAM. 3
- Cod poștal
- 300351
- Cod CAEN
- 4683
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, SAJA TRADE METAL IMPEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 682.119 lei, o pierdere netă de 32.750 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 682.119 lei în scădere față de 2024 | −32.750 lei în scădere față de 2024 | 23.077 lei în scădere față de 2024 | 170 lei | 16.037 lei | −6.870 lei | 1 |
| 2024 | 809.281 lei în creștere față de 2023 | 225.421 lei în creștere față de 2023 | 47.876 lei în creștere față de 2023 | 170 lei | 283.594 lei | 235.888 lei | 1 |
| 2023 | 209.645 lei | 66.356 lei în creștere față de 2022 | 21.811 lei în creștere față de 2022 | 170 lei | 87.044 lei | 65.403 lei | 1 |
| 2022 | — | 0 lei | 1.500 lei | 170 lei | 377 lei | −953 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 1.500 lei | 170 lei | 377 lei | −953 lei | — |
| 2020 | — | −190 lei în scădere față de 2019 | 1.500 lei | 170 lei | 377 lei | −953 lei | — |
| 2019 | — | −143 lei în creștere față de 2018 | 1.500 lei în creștere față de 2018 | 170 lei | 567 lei | −763 lei | — |
| 2018 | 0 lei | −820 lei | 1.000 lei | 170 lei | 210 lei | −620 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
