SALEMAX VISION S.R.L.

Radiată din 3 mai 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SALEMAX VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38608332, Nr. Reg. Com. J26/2147/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 15 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT VALEA LARGĂ COM. VALEA LARGĂ, VALEA LARGĂ, NR.385, cod poștal 547615. Societatea este radiată din data de 3 mai 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SALEMAX VISION S.R.L.
CUI
38608332
Stare
Radiată din 3 mai 2022
Nr. Registrul Comerțului
J26/2147/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 decembrie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT VALEA LARGĂ COM. VALEA LARGĂ, VALEA LARGĂ, NR.385
Cod poștal
547615
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2021, SALEMAX VISION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.830 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 53.380 lei2019 · Cifra de afaceri: 364.880 lei2020 · Cifra de afaceri: 50.030 lei2018 · Profit net: 1.919 lei2019 · Profit net: 205.354 lei2020 · Profit net: 1.702 lei2021 · Profit net: −2.830 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 53.380 lei20182019: 364.880 lei365 mii20192020: 50.030 lei50 mii2020
Profit net lei
2018: 1.919 lei20182019: 205.354 lei205 mii20192020: 1.702 lei20202021: −2.830 lei−3 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru SALEMAX VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 — −2.830 lei în scădere față de 2020 2.344 lei în scădere față de 2020 1.706 lei 151.927 lei 151.289 lei —
2020 50.030 lei în scădere față de 2019 1.702 lei în scădere față de 2019 2.398 lei în scădere față de 2019 3.169 lei 181.698 lei 182.469 lei 1 în scădere față de 2019
2019 364.880 lei în creștere față de 2018 205.354 lei în creștere față de 2018 24.311 lei în creștere față de 2018 — 231.329 lei 207.018 lei 3
2018 53.380 lei 1.919 lei 537 lei — 2.201 lei 1.664 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare