SALLY PAINT CONSTRUCT S.R.L.

SALLY PAINT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40356610, Nr. Reg. Com. J29/3074/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT TÂRLEŞTI COM. POSEŞTI, TÎRLEŞTI, NR.117, cod poștal 107448. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SALLY PAINT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40356610
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/3074/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT TÂRLEŞTI COM. POSEŞTI, TÎRLEŞTI, NR.117
Cod poștal
107448
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SALLY PAINT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 27.900 lei, o pierdere netă de 21.679 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 63.978 lei2020 · Cifra de afaceri: 75.149 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 281.849 lei2024 · Cifra de afaceri: 82.966 lei2025 · Cifra de afaceri: 27.900 lei2018 · Profit net: −320 lei2019 · Profit net: −3.859 lei2020 · Profit net: −19.072 lei2021 · Profit net: −22.354 lei2022 · Profit net: −3.372 lei2023 · Profit net: 15.419 lei2024 · Profit net: −42.410 lei2025 · Profit net: −21.679 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 63.978 lei20192020: 75.149 lei20202021: 3.500 lei20212023: 281.849 lei282 mii20232024: 82.966 lei20242025: 27.900 lei28 mii2025
Profit net lei
2018: −320 lei'182019: −3.859 lei'192020: −19.072 lei'202021: −22.354 lei'212022: −3.372 lei'222023: 15.419 lei15 mii'232024: −42.410 lei−42 mii'242025: −21.679 lei−22 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SALLY PAINT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 27.900 lei în scădere față de 2024 −21.679 lei în creștere față de 2024 80.028 lei în creștere față de 2024 — 580 lei −97.448 lei 1
2024 82.966 lei în scădere față de 2023 −42.410 lei în scădere față de 2023 77.075 lei în creștere față de 2023 1.207 lei 99 lei −75.769 lei 1 în scădere față de 2023
2023 281.849 lei 15.419 lei în creștere față de 2022 39.109 lei în scădere față de 2022 2.524 lei 2.869 lei −33.358 lei 2
2022 — −3.372 lei în creștere față de 2021 58.147 lei în creștere față de 2021 1.933 lei 7.437 lei −48.777 lei —
2021 3.500 lei în scădere față de 2020 −22.354 lei în scădere față de 2020 53.320 lei în creștere față de 2020 4.833 lei 3.082 lei −45.405 lei 1
2020 75.149 lei în creștere față de 2019 −19.072 lei în scădere față de 2019 30.824 lei în creștere față de 2019 — 7.773 lei −23.051 lei 1
2019 63.978 lei −3.859 lei în scădere față de 2018 12.301 lei în creștere față de 2018 — 8.322 lei −3.979 lei 1
2018 — −320 lei 500 lei 122 lei 258 lei −120 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare