SALON CONFORT S.R.L.

SALON CONFORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41240787, Nr. Reg. Com. J12/2403/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, STR. A, BL.I1, AP.5, cod poștal 407310. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SALON CONFORT S.R.L.
CUI
41240787
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2403/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, STR. A, BL.I1, AP.5
Cod poștal
407310
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, SALON CONFORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.046 lei, un profit net de 6.800 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii25 mii2020202420252020 · Cifra de afaceri: 19.932 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.561 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.046 lei2020 · Profit net: −289 lei2024 · Profit net: 2.320 lei2025 · Profit net: 6.800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 19.932 lei20202024: 21.561 lei22 mii20242025: 17.046 lei17 mii2025
Profit net lei
2020: −289 lei−28920202024: 2.320 lei20242025: 6.800 lei7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SALON CONFORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.046 lei în scădere față de 2024 6.800 lei în creștere față de 2024 25.495 lei în creștere față de 2024 122 lei 36.712 lei 11.339 lei —
2024 21.561 lei în creștere față de 2020 2.320 lei în creștere față de 2020 23.023 lei în creștere față de 2020 122 lei 27.440 lei 4.539 lei —
2020 19.932 lei −289 lei 11.769 lei 122 lei 14.126 lei 2.479 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare