SALONUL DE FOLK & BLUES S.R.L.

SALONUL DE FOLK & BLUES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40455141, Nr. Reg. Com. J04/141/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9002 - Activitati suport pentru interpretarea artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT CRIHAN COM. MĂGURA, STR. VIŞINILOR, NR.25. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SALONUL DE FOLK & BLUES S.R.L.
CUI
40455141
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/141/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT CRIHAN COM. MĂGURA, STR. VIŞINILOR, NR.25
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9002
Domeniu de activitate
Activitati suport pentru interpretarea artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, SALONUL DE FOLK & BLUES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24.035 lei, o pierdere netă de 14.831 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−150 mii−100 mii−50 mii050 mii201920222023202420252023 · Cifra de afaceri: 12.050 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.468 lei2025 · Cifra de afaceri: 24.035 lei2019 · Profit net: −14.052 lei2022 · Profit net: −90.676 lei2023 · Profit net: −167.294 lei2024 · Profit net: −116.517 lei2025 · Profit net: −14.831 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 12.050 lei20232024: 9.468 lei20242025: 24.035 lei24 mii2025
Profit net lei
2019: −14.052 lei20192022: −90.676 lei20222023: −167.294 lei−167 mii20232024: −116.517 lei20242025: −14.831 lei−15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SALONUL DE FOLK & BLUES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 24.035 lei în creștere față de 2024 −14.831 lei în creștere față de 2024 469.202 lei în creștere față de 2024 36.069 lei 8.550 lei −424.583 lei 1 în scădere față de 2024
2024 9.468 lei în scădere față de 2023 −116.517 lei în creștere față de 2023 464.223 lei în creștere față de 2023 49.864 lei 4.606 lei −409.753 lei 2 în scădere față de 2023
2023 12.050 lei −167.294 lei în scădere față de 2022 358.836 lei în creștere față de 2022 64.411 lei 1.190 lei −293.235 lei 5 în creștere față de 2022
2022 — −90.676 lei în scădere față de 2019 216.713 lei în creștere față de 2019 87.240 lei 3.532 lei −125.941 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −14.052 lei 16.686 lei 121 lei 2.713 lei −13.852 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare