SALVATOR PROTECTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42071040, Nr. Reg. Com. J02/3/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3311 - Repararea articolelor fabricate din metal. Societatea a fost înființată la data de 6 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. PRUTULUI, NR.3, cod poștal 310322. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SALVATOR PROTECTION S.R.L.
- CUI
- 42071040
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J02/3/2020
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 ianuarie 2020
- Județ
- Arad
- Sediul social
- JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. PRUTULUI, NR.3
- Cod poștal
- 310322
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 3311
- Domeniu de activitate
- Repararea articolelor fabricate din metal
Situații financiare
În 2025, SALVATOR PROTECTION S.R.L. a raportat un profit net de 4.789 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4.789 lei în creștere față de 2024 | 891 lei în scădere față de 2024 | — | 2.000 lei | 1.109 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 5.680 lei | — | 2.000 lei | −3.680 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 5.680 lei în scădere față de 2022 | — | 2.000 lei | −3.680 lei | — |
| 2022 | — | −4.062 lei în scădere față de 2021 | 7.231 lei | — | 3.551 lei | −3.680 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 7.231 lei | — | 7.613 lei | 382 lei | — |
| 2020 | — | −1.618 lei | 7.231 lei | — | 7.613 lei | 382 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
