SALZAL FINISAJE S.R.L.

SALZAL FINISAJE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41013644, Nr. Reg. Com. J31/594/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 19 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. LEONTIN GHERGARIU, NR.33, cod poștal 450045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SALZAL FINISAJE S.R.L.
CUI
41013644
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/594/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 aprilie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. LEONTIN GHERGARIU, NR.33
Cod poștal
450045
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2025, SALZAL FINISAJE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 13.224 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 174.150 lei2021 · Cifra de afaceri: 110.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 517.280 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.099.091 lei2019 · Profit net: 98.093 lei2020 · Profit net: 69.070 lei2021 · Profit net: 17.743 lei2022 · Profit net: −75.583 lei2023 · Profit net: 220.139 lei2024 · Profit net: 552.169 lei2025 · Profit net: −13.224 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 174.150 lei20202021: 110.000 lei20212022: 5.500 lei20222023: 517.280 lei20232024: 1.099.091 lei1,1 mil.2024
Profit net lei
2019: 98.093 lei20192020: 69.070 lei20202021: 17.743 lei20212022: −75.583 lei−76 mii20222023: 220.139 lei20232024: 552.169 lei552 mii20242025: −13.224 lei−13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SALZAL FINISAJE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −13.224 lei în scădere față de 2024 37.100 lei în scădere față de 2024 21.622 lei 2.454 lei −13.024 lei —
2024 1.099.091 lei în creștere față de 2023 552.169 lei în creștere față de 2023 46.048 lei în scădere față de 2023 33.571 lei 564.846 lei 552.369 lei 1
2023 517.280 lei în creștere față de 2022 220.139 lei în creștere față de 2022 775.228 lei în creștere față de 2022 45.515 lei 1.028.785 lei 299.072 lei 1
2022 5.500 lei în scădere față de 2021 −75.583 lei în scădere față de 2021 5.138 lei în scădere față de 2021 61.450 lei 22.621 lei 78.933 lei 1 în scădere față de 2021
2021 110.000 lei în scădere față de 2020 17.743 lei în scădere față de 2020 5.237 lei în scădere față de 2020 84.257 lei 81.086 lei 160.106 lei 2 în scădere față de 2020
2020 174.150 lei 69.070 lei în scădere față de 2019 6.062 lei în scădere față de 2019 107.017 lei 41.409 lei 142.364 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — 98.093 lei 27.715 lei 124.082 lei 51.626 lei 98.293 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare