SAMARA CLEAN S.R.L.

SAMARA CLEAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40325737, Nr. Reg. Com. J2018003217053. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. REPUBLICII, NR.30, ÎN INCINTA CENTRULUI COMERCIAL CRIŞUL SHOPPING CENTER, cod poștal 410159. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAMARA CLEAN S.R.L.
CUI
40325737
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003217053
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 decembrie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. REPUBLICII, NR.30, ÎN INCINTA CENTRULUI COMERCIAL CRIŞUL SHOPPING CENTER
Cod poștal
410159
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, SAMARA CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.915.842 lei, un profit net de 665.823 lei și un număr mediu de 30 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 28.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 793.846 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.040.535 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.138.652 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.784.804 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.422.159 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.915.842 lei2018 · Profit net: −5 lei2019 · Profit net: 1.954 lei2020 · Profit net: 14.255 lei2021 · Profit net: 60.313 lei2022 · Profit net: 35.194 lei2023 · Profit net: 151.549 lei2024 · Profit net: 242.674 lei2025 · Profit net: 665.823 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 28.600 lei20192020: 793.846 lei20202021: 1.040.535 lei20212022: 1.138.652 lei20222023: 1.784.804 lei20232024: 2.422.159 lei20242025: 3.915.842 lei3,9 mil.2025
Profit net lei
2018: −5 lei−5'182019: 1.954 lei'192020: 14.255 lei'202021: 60.313 lei'212022: 35.194 lei'222023: 151.549 lei'232024: 242.674 lei'242025: 665.823 lei666 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAMARA CLEAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.915.842 lei în creștere față de 2024 665.823 lei în creștere față de 2024 951.008 lei în scădere față de 2024 388.295 lei 1.229.256 lei 666.543 lei 30 în creștere față de 2024
2024 2.422.159 lei în creștere față de 2023 242.674 lei în creștere față de 2023 1.320.686 lei în creștere față de 2023 591.542 lei 972.538 lei 243.394 lei 28 în creștere față de 2023
2023 1.784.804 lei în creștere față de 2022 151.549 lei în creștere față de 2022 781.383 lei în creștere față de 2022 546.971 lei 638.843 lei 259.917 lei 24 în creștere față de 2022
2022 1.138.652 lei în creștere față de 2021 35.194 lei în scădere față de 2021 700.196 lei în creștere față de 2021 529.999 lei 439.171 lei 147.368 lei 20 în creștere față de 2021
2021 1.040.535 lei în creștere față de 2020 60.313 lei în creștere față de 2020 409.907 lei în creștere față de 2020 490.768 lei 168.586 lei 112.174 lei 15
2020 793.846 lei în creștere față de 2019 14.255 lei în creștere față de 2019 310.146 lei în creștere față de 2019 317.742 lei 203.267 lei 16.804 lei 15 în creștere față de 2019
2019 28.600 lei 1.954 lei în creștere față de 2018 9.605 lei în creștere față de 2018 184.905 lei 21.433 lei 2.149 lei 3
2018 — −5 lei 0 lei — 195 lei 195 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare