SAMO SSM SU S.R.L.

SAMO SSM SU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 42864754, Nr. Reg. Com. J2020002073358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.2, CAM. 1, SC.C, ET.2, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAMO SSM SU S.R.L.
CUI
42864754
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002073358
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.2, CAM. 1, SC.C, ET.2, AP.6
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SAMO SSM SU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.350 lei, un profit net de 25.518 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 13.330 lei2022 · Cifra de afaceri: 54.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 27.720 lei2024 · Cifra de afaceri: 32.650 lei2025 · Cifra de afaceri: 62.350 lei2021 · Profit net: −726 lei2022 · Profit net: 34.729 lei2023 · Profit net: 9.287 lei2024 · Profit net: 8.806 lei2025 · Profit net: 25.518 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 13.330 lei20212022: 54.500 lei20222023: 27.720 lei20232024: 32.650 lei20242025: 62.350 lei62 mii2025
Profit net lei
2021: −726 lei−72620212022: 34.729 lei35 mii20222023: 9.287 lei20232024: 8.806 lei20242025: 25.518 lei26 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAMO SSM SU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 62.350 lei în creștere față de 2024 25.518 lei în creștere față de 2024 3.095 lei în scădere față de 2024 — 38.859 lei 35.764 lei 1
2024 32.650 lei în creștere față de 2023 8.806 lei în scădere față de 2023 7.886 lei în creștere față de 2023 — 16.932 lei 9.046 lei 1 în scădere față de 2023
2023 27.720 lei în scădere față de 2022 9.287 lei în scădere față de 2022 2.552 lei în scădere față de 2022 — 44.224 lei 41.672 lei 2
2022 54.500 lei în creștere față de 2021 34.729 lei în creștere față de 2021 4.433 lei în creștere față de 2021 27 lei 36.791 lei 32.385 lei 2
2021 13.330 lei −726 lei 2.545 lei 67 lei 134 lei −2.344 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare