SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L.

SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41527211, Nr. Reg. Com. J2019002712222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 19 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT TOMEŞTI COM. TOMEŞTI, STR. STUPINELOR, NR.64, cod poștal 707515. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41527211
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002712222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 august 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT TOMEŞTI COM. TOMEŞTI, STR. STUPINELOR, NR.64
Cod poștal
707515
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.586.906 lei, un profit net de 295.173 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 49.821 lei2020 · Cifra de afaceri: 684.363 lei2021 · Cifra de afaceri: 860.682 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.460.254 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.066.174 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.841.220 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.586.906 lei2019 · Profit net: −13.128 lei2020 · Profit net: 130.825 lei2021 · Profit net: −119.381 lei2022 · Profit net: 369.836 lei2023 · Profit net: 40.877 lei2024 · Profit net: 679.795 lei2025 · Profit net: 295.173 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 49.821 lei20192020: 684.363 lei20202021: 860.682 lei20212022: 1.460.254 lei20222023: 1.066.174 lei20232024: 1.841.220 lei1,8 mil.20242025: 1.586.906 lei1,6 mil.2025
Profit net lei
2019: −13.128 lei20192020: 130.825 lei20202021: −119.381 lei−119 mii20212022: 369.836 lei20222023: 40.877 lei20232024: 679.795 lei680 mii20242025: 295.173 lei295 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAN A.A.S. CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.586.906 lei în scădere față de 2024 295.173 lei în scădere față de 2024 536.143 lei în scădere față de 2024 317.043 lei 1.173.231 lei 954.131 lei 10
2024 1.841.220 lei în creștere față de 2023 679.795 lei în creștere față de 2023 578.286 lei în creștere față de 2023 290.320 lei 946.924 lei 658.958 lei 10 în scădere față de 2023
2023 1.066.174 lei în scădere față de 2022 40.877 lei în scădere față de 2022 392.534 lei în creștere față de 2022 200.544 lei 188.116 lei −3.874 lei 13 în scădere față de 2022
2022 1.460.254 lei în creștere față de 2021 369.836 lei în creștere față de 2021 321.101 lei în scădere față de 2021 85.320 lei 604.133 lei 368.352 lei 15 în creștere față de 2021
2021 860.682 lei în creștere față de 2020 −119.381 lei în scădere față de 2020 416.271 lei în creștere față de 2020 102.501 lei 312.286 lei −1.484 lei 13 în creștere față de 2020
2020 684.363 lei în creștere față de 2019 130.825 lei în creștere față de 2019 256.757 lei în creștere față de 2019 113.045 lei 261.609 lei 117.897 lei 11 în creștere față de 2019
2019 49.821 lei −13.128 lei 20.969 lei 0 lei 8.041 lei −12.928 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare