SAND BROTHERS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18816126, Nr. Reg. Com. J40/10754/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TACHE IONESCU, NR.8, SC.B, ET.6, AP.55, cod poștal 010354. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SAND BROTHERS SRL
- CUI
- 18816126
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/10754/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 iunie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. TACHE IONESCU, NR.8, SC.B, ET.6, AP.55
- Cod poștal
- 010354
- Cod CAEN
- 6810
- Domeniu de activitate
- Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, SAND BROTHERS SRL a raportat o pierdere netă de 16.954 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −16.954 lei în scădere față de 2024 | 84.047 lei în scădere față de 2024 | — | 120.648 lei | 36.601 lei | — |
| 2024 | — | 95.679 lei în creștere față de 2023 | 593.805 lei în creștere față de 2023 | — | 647.060 lei | 53.255 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 42.424 lei | — | — | −42.424 lei | — |
| 2022 | — | −700 lei | 42.424 lei | — | — | −42.424 lei | — |
| 2021 | — | −700 lei în creștere față de 2020 | 42.424 lei în creștere față de 2020 | — | — | −42.424 lei | — |
| 2020 | — | −950 lei în scădere față de 2019 | 41.724 lei în creștere față de 2019 | — | — | −41.724 lei | — |
| 2019 | — | −700 lei în scădere față de 2018 | 40.774 lei în creștere față de 2018 | — | — | −40.774 lei | — |
| 2018 | — | −403 lei în scădere față de 2017 | 40.074 lei în creștere față de 2017 | — | — | −40.074 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 39.979 lei | 308 lei | 2.480 lei | −37.191 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 39.979 lei | 308 lei | 2.480 lei | −37.191 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
