SANDOR SPEDITION S.R.L.-D.

SANDOR SPEDITION S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38973311, Nr. Reg. Com. J12/816/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT AGÂRBICIU COM. CĂPUŞU MARE, AGÎRBICIU, NR.47, cod poștal 407146. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SANDOR SPEDITION S.R.L.-D.
CUI
38973311
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/816/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT AGÂRBICIU COM. CĂPUŞU MARE, AGÎRBICIU, NR.47
Cod poștal
407146
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, SANDOR SPEDITION S.R.L.-D. a raportat o pierdere netă de 762 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 82.042 lei2019 · Cifra de afaceri: 92.130 lei2020 · Cifra de afaceri: 28.704 lei2018 · Profit net: 2.665 lei2019 · Profit net: −21.930 lei2020 · Profit net: −31.289 lei2021 · Profit net: −3.816 lei2022 · Profit net: −843 lei2023 · Profit net: −921 lei2024 · Profit net: −840 lei2025 · Profit net: −762 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 82.042 lei20182019: 92.130 lei92 mii20192020: 28.704 lei29 mii2020
Profit net lei
2018: 2.665 lei3 mii'182019: −21.930 lei'192020: −31.289 lei−31 mii'202021: −3.816 lei'212022: −843 lei'222023: −921 lei'232024: −840 lei'242025: −762 lei−762'25
Indicatori financiari pe ani pentru SANDOR SPEDITION S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −762 lei în creștere față de 2024 61.952 lei în creștere față de 2024 — 4.416 lei −57.536 lei —
2024 — −840 lei în creștere față de 2023 61.801 lei în scădere față de 2023 — 5.027 lei −56.774 lei —
2023 — −921 lei în scădere față de 2022 61.802 lei în creștere față de 2022 — 5.868 lei −55.934 lei —
2022 — −843 lei în creștere față de 2021 56.001 lei în creștere față de 2021 — 988 lei −55.013 lei —
2021 — −3.816 lei în creștere față de 2020 55.151 lei în creștere față de 2020 — 981 lei −54.170 lei —
2020 28.704 lei în scădere față de 2019 −31.289 lei în scădere față de 2019 50.726 lei în scădere față de 2019 333 lei 39 lei −50.354 lei 1
2019 92.130 lei în creștere față de 2018 −21.930 lei în scădere față de 2018 66.414 lei în creștere față de 2018 4.333 lei 43.016 lei −19.065 lei 1
2018 82.042 lei 2.665 lei 45.463 lei — 48.328 lei 2.865 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare