SANDRE SALON BUCURESTI S.R.L.

SANDRE SALON BUCURESTI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40311421, Nr. Reg. Com. J2018017891405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PRL GHENCEA, NR.247, BL.1, SC.1, ET.5, AP.16. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SANDRE SALON BUCURESTI S.R.L.
CUI
40311421
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018017891405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PRL GHENCEA, NR.247, BL.1, SC.1, ET.5, AP.16
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, SANDRE SALON BUCURESTI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 171.491 lei, un profit net de 31.053 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 192.559 lei2020 · Cifra de afaceri: 172.952 lei2021 · Cifra de afaceri: 282.161 lei2022 · Cifra de afaceri: 288.076 lei2023 · Cifra de afaceri: 289.680 lei2024 · Cifra de afaceri: 279.786 lei2025 · Cifra de afaceri: 171.491 lei2018 · Profit net: −178 lei2019 · Profit net: −65.882 lei2020 · Profit net: −26.897 lei2021 · Profit net: 30.500 lei2022 · Profit net: 12.496 lei2023 · Profit net: −17.636 lei2024 · Profit net: 4.475 lei2025 · Profit net: 31.053 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 192.559 lei20192020: 172.952 lei20202021: 282.161 lei20212022: 288.076 lei20222023: 289.680 lei290 mii20232024: 279.786 lei20242025: 171.491 lei171 mii2025
Profit net lei
2018: −178 lei'182019: −65.882 lei−66 mii'192020: −26.897 lei'202021: 30.500 lei'212022: 12.496 lei'222023: −17.636 lei'232024: 4.475 lei'242025: 31.053 lei31 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SANDRE SALON BUCURESTI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 171.491 lei în scădere față de 2024 31.053 lei în creștere față de 2024 61.454 lei în scădere față de 2024 1.500 lei 27.039 lei −31.870 lei 2 în scădere față de 2024
2024 279.786 lei în scădere față de 2023 4.475 lei în creștere față de 2023 77.644 lei în scădere față de 2023 1.500 lei 13.221 lei −62.923 lei 4 în scădere față de 2023
2023 289.680 lei în creștere față de 2022 −17.636 lei în scădere față de 2022 81.578 lei în creștere față de 2022 0 lei 13.702 lei −67.398 lei 5
2022 288.076 lei în creștere față de 2021 12.496 lei în scădere față de 2021 71.681 lei în scădere față de 2021 6.084 lei 15.799 lei −49.762 lei 5
2021 282.161 lei în creștere față de 2020 30.500 lei în creștere față de 2020 91.271 lei în scădere față de 2020 15.226 lei 13.688 lei −62.257 lei 5
2020 172.952 lei în scădere față de 2019 −26.897 lei în creștere față de 2019 129.483 lei în creștere față de 2019 24.368 lei 12.358 lei −92.757 lei 5 în scădere față de 2019
2019 192.559 lei −65.882 lei în scădere față de 2018 103.202 lei în creștere față de 2018 33.509 lei 3.833 lei −65.860 lei 6
2018 — −178 lei 300 lei 122 lei 200 lei 22 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare