SANITAR GRUP INSTAL M.N. S.R.L.

SANITAR GRUP INSTAL M.N. S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39664004, Nr. Reg. Com. J40/10600/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. AMURGULUI, NR.4, CAMERA 1, BL.1, SC.4, ET.2, AP.47, cod poștal 051984. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SANITAR GRUP INSTAL M.N. S.R.L.
CUI
39664004
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10600/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. AMURGULUI, NR.4, CAMERA 1, BL.1, SC.4, ET.2, AP.47
Cod poștal
051984
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, SANITAR GRUP INSTAL M.N. S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 226.830 lei, un profit net de 63.554 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 82.888 lei2019 · Cifra de afaceri: 218.795 lei2020 · Cifra de afaceri: 190.495 lei2021 · Cifra de afaceri: 171.210 lei2022 · Cifra de afaceri: 210.314 lei2023 · Cifra de afaceri: 299.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 261.850 lei2025 · Cifra de afaceri: 226.830 lei2018 · Profit net: 65.843 lei2019 · Profit net: 165.342 lei2020 · Profit net: 117.507 lei2021 · Profit net: 110.118 lei2022 · Profit net: 89.546 lei2023 · Profit net: 141.226 lei2024 · Profit net: 46.044 lei2025 · Profit net: 63.554 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 82.888 lei'182019: 218.795 lei'192020: 190.495 lei'202021: 171.210 lei'212022: 210.314 lei'222023: 299.500 lei300 mii'232024: 261.850 lei'242025: 226.830 lei227 mii'25
Profit net lei
2018: 65.843 lei'182019: 165.342 lei165 mii'192020: 117.507 lei'202021: 110.118 lei'212022: 89.546 lei'222023: 141.226 lei'232024: 46.044 lei'242025: 63.554 lei64 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SANITAR GRUP INSTAL M.N. S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 226.830 lei în scădere față de 2024 63.554 lei în creștere față de 2024 48.907 lei în creștere față de 2024 — 155.127 lei 106.220 lei 2
2024 261.850 lei în scădere față de 2023 46.044 lei în scădere față de 2023 23.480 lei în creștere față de 2023 — 165.035 lei 141.555 lei 2
2023 299.500 lei în creștere față de 2022 141.226 lei în creștere față de 2022 4.057 lei în scădere față de 2022 6.300 lei 228.730 lei 230.973 lei 2 în creștere față de 2022
2022 210.314 lei în creștere față de 2021 89.546 lei în scădere față de 2021 16.098 lei în creștere față de 2021 — 215.955 lei 199.857 lei 1
2021 171.210 lei în scădere față de 2020 110.118 lei în scădere față de 2020 8.784 lei în creștere față de 2020 — 347.793 lei 339.009 lei 1
2020 190.495 lei în scădere față de 2019 117.507 lei în scădere față de 2019 7.831 lei în creștere față de 2019 — 356.722 lei 348.891 lei 1
2019 218.795 lei în creștere față de 2018 165.342 lei în creștere față de 2018 3.265 lei în creștere față de 2018 — 234.650 lei 231.385 lei 1 în creștere față de 2018
2018 82.888 lei 65.843 lei 1.848 lei 91 lei 67.800 lei 66.043 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare