SANMARANDRE INT S.R.L.

SANMARANDRE INT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39513745, Nr. Reg. Com. J29/3275/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 20 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. PANDURI, NR.12, CARTIER POIANA ȚAPULUI, AP.1, cod poștal 105500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SANMARANDRE INT S.R.L.
CUI
39513745
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/3275/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iunie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. PANDURI, NR.12, CARTIER POIANA ȚAPULUI, AP.1
Cod poștal
105500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SANMARANDRE INT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.000 lei, un profit net de 5.590 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 52.381 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 18.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 75.048 lei2023 · Cifra de afaceri: 38.015 lei2024 · Cifra de afaceri: 108.529 lei2025 · Cifra de afaceri: 66.000 lei2019 · Profit net: 5.189 lei2020 · Profit net: −16.343 lei2021 · Profit net: −19.686 lei2022 · Profit net: 36.716 lei2023 · Profit net: −13.631 lei2024 · Profit net: 45.747 lei2025 · Profit net: 5.590 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 52.381 lei20192020: 15.400 lei20202021: 18.300 lei20212022: 75.048 lei20222023: 38.015 lei20232024: 108.529 lei109 mii20242025: 66.000 lei66 mii2025
Profit net lei
2019: 5.189 lei20192020: −16.343 lei20202021: −19.686 lei−20 mii20212022: 36.716 lei20222023: −13.631 lei20232024: 45.747 lei46 mii20242025: 5.590 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SANMARANDRE INT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 66.000 lei în scădere față de 2024 5.590 lei în scădere față de 2024 4.680 lei în scădere față de 2024 — 48.462 lei 43.782 lei 1
2024 108.529 lei în creștere față de 2023 45.747 lei în creștere față de 2023 13.109 lei în scădere față de 2023 — 51.301 lei 38.192 lei 1
2023 38.015 lei în scădere față de 2022 −13.631 lei în scădere față de 2022 24.856 lei în creștere față de 2022 — 17.301 lei −7.555 lei 1
2022 75.048 lei în creștere față de 2021 36.716 lei în creștere față de 2021 20.592 lei în scădere față de 2021 — 26.668 lei 6.076 lei 1
2021 18.300 lei în creștere față de 2020 −19.686 lei în scădere față de 2020 36.200 lei în creștere față de 2020 — 5.560 lei −30.640 lei 1
2020 15.400 lei în scădere față de 2019 −16.343 lei în scădere față de 2019 15.378 lei în creștere față de 2019 — 4.424 lei −10.954 lei 1
2019 52.381 lei 5.189 lei 3.838 lei — 9.227 lei 5.389 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare