SANMEDICA ROMANAŢI S.R.L.

SANMEDICA ROMANAŢI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40019568, Nr. Reg. Com. J2018000895287. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.1, CABINETUL NR. 1, cod poștal 235200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SANMEDICA ROMANAŢI S.R.L.
CUI
40019568
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000895287
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.1, CABINETUL NR. 1
Cod poștal
235200
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2024, SANMEDICA ROMANAŢI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 247.773 lei, un profit net de 567 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 69.122 lei2021 · Cifra de afaceri: 230.759 lei2022 · Cifra de afaceri: 78.479 lei2023 · Cifra de afaceri: 66.856 lei2024 · Cifra de afaceri: 247.773 lei2018 · Profit net: −955 lei2019 · Profit net: −26.787 lei2020 · Profit net: −37.248 lei2021 · Profit net: 103.104 lei2022 · Profit net: 23.767 lei2023 · Profit net: 21.416 lei2024 · Profit net: 567 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 69.122 lei20202021: 230.759 lei20212022: 78.479 lei20222023: 66.856 lei20232024: 247.773 lei248 mii2024
Profit net lei
2018: −955 lei20182019: −26.787 lei20192020: −37.248 lei−37 mii20202021: 103.104 lei103 mii20212022: 23.767 lei20222023: 21.416 lei20232024: 567 lei5672024
Indicatori financiari pe ani pentru SANMEDICA ROMANAŢI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 247.773 lei în creștere față de 2023 567 lei în scădere față de 2023 178.619 lei în creștere față de 2023 256.226 lei 50.751 lei 54.064 lei 1
2023 66.856 lei în scădere față de 2022 21.416 lei în scădere față de 2022 6.431 lei în scădere față de 2022 122.589 lei 36.774 lei 53.497 lei 1
2022 78.479 lei în scădere față de 2021 23.767 lei în scădere față de 2021 15.023 lei în scădere față de 2021 152.211 lei 19.467 lei 32.081 lei 1 în scădere față de 2021
2021 230.759 lei în creștere față de 2020 103.104 lei în creștere față de 2020 30.074 lei în scădere față de 2020 181.833 lei 36.270 lei 38.314 lei 4
2020 69.122 lei −37.248 lei în scădere față de 2019 111.043 lei în creștere față de 2019 211.456 lei 9.652 lei −64.790 lei 4 în creștere față de 2019
2019 — −26.787 lei în scădere față de 2018 29.918 lei în creștere față de 2018 201.210 lei 1.166 lei −27.542 lei 2
2018 — −955 lei 1.200 lei 122 lei 323 lei −755 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare