SANTA PREMIUM S.R.L.

SANTA PREMIUM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41344516, Nr. Reg. Com. J2019001445268. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 2 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.12, AP.6, cod poștal 540109. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SANTA PREMIUM S.R.L.
CUI
41344516
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001445268
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 iulie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.12, AP.6
Cod poștal
540109
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, SANTA PREMIUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 105.968 lei, un profit net de 8.191 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 22.087 lei2020 · Cifra de afaceri: 97.139 lei2021 · Cifra de afaceri: 149.707 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.885 lei2023 · Cifra de afaceri: 95.405 lei2024 · Cifra de afaceri: 109.847 lei2025 · Cifra de afaceri: 105.968 lei2019 · Profit net: −23.818 lei2020 · Profit net: −39.056 lei2021 · Profit net: 28.824 lei2022 · Profit net: −14.976 lei2023 · Profit net: 2.493 lei2024 · Profit net: 11.903 lei2025 · Profit net: 8.191 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 22.087 lei20192020: 97.139 lei20202021: 149.707 lei150 mii20212022: 102.885 lei20222023: 95.405 lei20232024: 109.847 lei20242025: 105.968 lei106 mii2025
Profit net lei
2019: −23.818 lei20192020: −39.056 lei−39 mii20202021: 28.824 lei29 mii20212022: −14.976 lei20222023: 2.493 lei20232024: 11.903 lei20242025: 8.191 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SANTA PREMIUM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 105.968 lei în scădere față de 2024 8.191 lei în scădere față de 2024 11.840 lei în scădere față de 2024 22.920 lei 26.706 lei 37.786 lei 1
2024 109.847 lei în creștere față de 2023 11.903 lei în creștere față de 2023 25.297 lei în scădere față de 2023 29.316 lei 25.221 lei 29.595 lei 1
2023 95.405 lei în scădere față de 2022 2.493 lei în creștere față de 2022 57.048 lei în creștere față de 2022 75.611 lei 6.640 lei 17.692 lei 1 în scădere față de 2022
2022 102.885 lei în scădere față de 2021 −14.976 lei în scădere față de 2021 44.954 lei în scădere față de 2021 60.344 lei 44.619 lei 41.774 lei 2
2021 149.707 lei în creștere față de 2020 28.824 lei în creștere față de 2020 76.226 lei în creștere față de 2020 77.160 lei 84.472 lei −33.849 lei 2
2020 97.139 lei în creștere față de 2019 −39.056 lei în scădere față de 2019 13.857 lei în creștere față de 2019 39.075 lei 41.783 lei −62.674 lei 2
2019 22.087 lei −23.818 lei 6.233 lei 49.495 lei 73.215 lei −23.618 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare