SAPIENS MEDICAL CENTER SRL

SAPIENS MEDICAL CENTER SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 16696406, Nr. Reg. Com. J2004013487407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2004. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TUDOR VIANU, NR.9. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAPIENS MEDICAL CENTER SRL
CUI
16696406
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2004013487407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2004
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TUDOR VIANU, NR.9
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, SAPIENS MEDICAL CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.083.042 lei, un profit net de 1.850.492 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.592.645 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.694.152 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.379.464 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.705.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.094.097 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.907.421 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.822.610 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.982.544 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.656.277 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.083.042 lei2016 · Profit net: 325.044 lei2017 · Profit net: 109.426 lei2018 · Profit net: −49.423 lei2019 · Profit net: 769.720 lei2020 · Profit net: 869.105 lei2021 · Profit net: 1.022.932 lei2022 · Profit net: 1.682.041 lei2023 · Profit net: 2.339.164 lei2024 · Profit net: 1.263.719 lei2025 · Profit net: 1.850.492 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.592.645 lei'162017: 1.694.152 lei'172018: 2.379.464 lei'182019: 2.705.200 lei'192020: 3.094.097 lei'202021: 3.907.421 lei'212022: 4.822.610 lei'222023: 6.982.544 lei'232024: 7.656.277 lei'242025: 10.083.042 lei10,1 mil.'25
Profit net lei
2016: 325.044 lei'162017: 109.426 lei'172018: −49.423 lei−49 mii'182019: 769.720 lei'192020: 869.105 lei'202021: 1.022.932 lei'212022: 1.682.041 lei'222023: 2.339.164 lei2,3 mil.'232024: 1.263.719 lei'242025: 1.850.492 lei1,9 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAPIENS MEDICAL CENTER SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.083.042 lei în creștere față de 2024 1.850.492 lei în creștere față de 2024 4.933.948 lei în scădere față de 2024 4.894.959 lei 2.653.300 lei 2.614.311 lei 15 în creștere față de 2024
2024 7.656.277 lei în creștere față de 2023 1.263.719 lei în scădere față de 2023 5.528.437 lei în creștere față de 2023 4.252.783 lei 4.554.469 lei 3.278.815 lei 12 în creștere față de 2023
2023 6.982.544 lei în creștere față de 2022 2.339.164 lei în creștere față de 2022 4.463.398 lei în creștere față de 2022 2.963.158 lei 4.233.952 lei 2.733.712 lei 10
2022 4.822.610 lei în creștere față de 2021 1.682.041 lei în creștere față de 2021 3.583.780 lei în scădere față de 2021 1.824.812 lei 3.295.924 lei 1.682.281 lei 10 în scădere față de 2021
2021 3.907.421 lei în creștere față de 2020 1.022.932 lei în creștere față de 2020 3.873.943 lei în creștere față de 2020 2.359.187 lei 2.464.816 lei 1.112.870 lei 11 în creștere față de 2020
2020 3.094.097 lei în creștere față de 2019 869.105 lei în creștere față de 2019 3.635.083 lei în creștere față de 2019 1.992.008 lei 2.153.292 lei 510.217 lei 9
2019 2.705.200 lei în creștere față de 2018 769.720 lei în creștere față de 2018 2.766.708 lei în scădere față de 2018 1.602.302 lei 715.820 lei −448.586 lei 9 în creștere față de 2018
2018 2.379.464 lei în creștere față de 2017 −49.423 lei în scădere față de 2017 3.944.481 lei în creștere față de 2017 1.707.750 lei 1.018.424 lei −1.218.307 lei 8 în scădere față de 2017
2017 1.694.152 lei în creștere față de 2016 109.426 lei în scădere față de 2016 3.942.186 lei în creștere față de 2016 1.943.839 lei 836.330 lei −1.162.017 lei 10 în scădere față de 2016
2016 1.592.645 lei 325.044 lei 3.895.639 lei 1.834.672 lei 863.144 lei −1.197.823 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.