SARA ART CONSTRUCT SRL

SARA ART CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 36759657, Nr. Reg. Com. J2016015280403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3100 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 18 noiembrie 2016. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DEALUL COTMEANA, NR.33, cod poștal 051563. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SARA ART CONSTRUCT SRL
CUI
36759657
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2016015280403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 noiembrie 2016
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DEALUL COTMEANA, NR.33
Cod poștal
051563
Cod CAEN
3100
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, SARA ART CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 345.634 lei, un profit net de 19.646 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 19.515 lei2017 · Cifra de afaceri: 324.041 lei2018 · Cifra de afaceri: 241.948 lei2019 · Cifra de afaceri: 183.506 lei2020 · Cifra de afaceri: 194.456 lei2021 · Cifra de afaceri: 256.692 lei2022 · Cifra de afaceri: 120.898 lei2023 · Cifra de afaceri: 220.096 lei2024 · Cifra de afaceri: 136.033 lei2025 · Cifra de afaceri: 345.634 lei2016 · Profit net: 4.997 lei2017 · Profit net: 37.081 lei2018 · Profit net: 5.742 lei2019 · Profit net: −125.409 lei2020 · Profit net: −55.594 lei2021 · Profit net: 29.432 lei2022 · Profit net: −10.631 lei2023 · Profit net: −26.819 lei2024 · Profit net: −75.989 lei2025 · Profit net: 19.646 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 19.515 lei'162017: 324.041 lei'172018: 241.948 lei'182019: 183.506 lei'192020: 194.456 lei'202021: 256.692 lei'212022: 120.898 lei'222023: 220.096 lei'232024: 136.033 lei'242025: 345.634 lei346 mii'25
Profit net lei
2016: 4.997 lei'162017: 37.081 lei37 mii'172018: 5.742 lei'182019: −125.409 lei−125 mii'192020: −55.594 lei'202021: 29.432 lei'212022: −10.631 lei'222023: −26.819 lei'232024: −75.989 lei'242025: 19.646 lei20 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SARA ART CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 345.634 lei în creștere față de 2024 19.646 lei în creștere față de 2024 414.638 lei în creștere față de 2024 27.151 lei 180.143 lei −207.344 lei 1
2024 136.033 lei în scădere față de 2023 −75.989 lei în scădere față de 2023 314.641 lei în creștere față de 2023 6.241 lei 81.410 lei −226.990 lei 1
2023 220.096 lei în creștere față de 2022 −26.819 lei în scădere față de 2022 251.225 lei în creștere față de 2022 7.835 lei 92.389 lei −151.001 lei 1
2022 120.898 lei în scădere față de 2021 −10.631 lei în scădere față de 2021 200.958 lei în creștere față de 2021 9.429 lei 67.347 lei −124.182 lei 1
2021 256.692 lei în creștere față de 2020 29.432 lei în creștere față de 2020 194.395 lei în scădere față de 2020 11.023 lei 69.821 lei −113.551 lei 1 în scădere față de 2020
2020 194.456 lei în creștere față de 2019 −55.594 lei în creștere față de 2019 214.565 lei în creștere față de 2019 12.617 lei 58.965 lei −142.983 lei 2
2019 183.506 lei în scădere față de 2018 −125.409 lei în scădere față de 2018 141.964 lei în creștere față de 2018 — 54.575 lei −87.389 lei 2
2018 241.948 lei în scădere față de 2017 5.742 lei în scădere față de 2017 115.306 lei în creștere față de 2017 — 153.326 lei 38.020 lei 2 în creștere față de 2017
2017 324.041 lei în creștere față de 2016 37.081 lei în creștere față de 2016 23.549 lei în creștere față de 2016 — 65.827 lei 42.278 lei 1
2016 19.515 lei 4.997 lei 8.594 lei 1.375 lei 12.416 lei 5.197 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.