SARAH’S MIRRORS S.R.L.

SARAH’S MIRRORS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 40243157, Nr. Reg. Com. J2018001267012. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. DUMBRAVEI, NR.1A, cod poștal 515400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SARAH’S MIRRORS S.R.L.
CUI
40243157
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001267012
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2018
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. BLAJ, STR. DUMBRAVEI, NR.1A
Cod poștal
515400
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2024, SARAH’S MIRRORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.298.276 lei, o pierdere netă de 102.206 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20182019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 1.408.971 lei2020 · Cifra de afaceri: 679.146 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.271.397 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.679.123 lei2023 · Cifra de afaceri: 729.530 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.298.276 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: −16.003 lei2020 · Profit net: 54.037 lei2021 · Profit net: 568.942 lei2022 · Profit net: −156.113 lei2023 · Profit net: −84.994 lei2024 · Profit net: −102.206 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.408.971 lei20192020: 679.146 lei20202021: 5.271.397 lei5,3 mil.20212022: 2.679.123 lei20222023: 729.530 lei20232024: 1.298.276 lei1,3 mil.2024
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: −16.003 lei20192020: 54.037 lei20202021: 568.942 lei569 mii20212022: −156.113 lei−156 mii20222023: −84.994 lei20232024: −102.206 lei−102 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SARAH’S MIRRORS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.298.276 lei în creștere față de 2023 −102.206 lei în scădere față de 2023 571.810 lei în scădere față de 2023 59.338 lei 598.265 lei 53.338 lei 1 în scădere față de 2023
2023 729.530 lei în scădere față de 2022 −84.994 lei în creștere față de 2022 1.455.766 lei în creștere față de 2022 93.618 lei 1.581.710 lei 155.544 lei 3 în scădere față de 2022
2022 2.679.123 lei în scădere față de 2021 −156.113 lei în scădere față de 2021 780.491 lei în creștere față de 2021 127.897 lei 1.004.390 lei 240.537 lei 5 în creștere față de 2021
2021 5.271.397 lei în creștere față de 2020 568.942 lei în creștere față de 2020 691.919 lei în scădere față de 2020 148.302 lei 1.239.805 lei 569.182 lei 4
2020 679.146 lei în scădere față de 2019 54.037 lei în creștere față de 2019 744.704 lei în creștere față de 2019 180.331 lei 602.607 lei 38.234 lei —
2019 1.408.971 lei −16.003 lei în scădere față de 2018 154.440 lei în creștere față de 2018 — 138.637 lei −15.803 lei 1
2018 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare