SARAMETCOLECT SRL

SARAMETCOLECT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38256856, Nr. Reg. Com. J2017002341295. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3821 - Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase. Societatea a fost înființată la data de 22 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAMELIEI, NR.1, BL.42, SC.A, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SARAMETCOLECT SRL
CUI
38256856
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002341295
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 septembrie 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAMELIEI, NR.1, BL.42, SC.A, AP.1
Cod CAEN
3821
Domeniu de activitate
Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase

Situații financiare

În 2025, SARAMETCOLECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.695 lei, o pierdere netă de 8.612 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 13.726 lei2018 · Cifra de afaceri: 221.924 lei2019 · Cifra de afaceri: 238.929 lei2020 · Cifra de afaceri: 28.167 lei2021 · Cifra de afaceri: 57.440 lei2022 · Cifra de afaceri: 65.971 lei2023 · Cifra de afaceri: 34.638 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.078 lei2025 · Cifra de afaceri: 32.695 lei2017 · Profit net: −1.612 lei2018 · Profit net: 13.978 lei2019 · Profit net: 37.363 lei2020 · Profit net: −7.523 lei2021 · Profit net: 2.994 lei2022 · Profit net: −19.854 lei2023 · Profit net: −12.206 lei2024 · Profit net: −2.468 lei2025 · Profit net: −8.612 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 13.726 lei'172018: 221.924 lei'182019: 238.929 lei239 mii'192020: 28.167 lei'202021: 57.440 lei'212022: 65.971 lei'222023: 34.638 lei'232024: 76.078 lei'242025: 32.695 lei33 mii'25
Profit net lei
2017: −1.612 lei'172018: 13.978 lei'182019: 37.363 lei37 mii'192020: −7.523 lei'202021: 2.994 lei'212022: −19.854 lei−20 mii'222023: −12.206 lei'232024: −2.468 lei'242025: −8.612 lei−9 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SARAMETCOLECT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 32.695 lei în scădere față de 2024 −8.612 lei în scădere față de 2024 9.328 lei în creștere față de 2024 — 11.587 lei 2.259 lei 0
2024 76.078 lei în creștere față de 2023 −2.468 lei în creștere față de 2023 3.526 lei în creștere față de 2023 — 14.396 lei 10.870 lei 0
2023 34.638 lei în scădere față de 2022 −12.206 lei în creștere față de 2022 666 lei în creștere față de 2022 — 14.005 lei 13.339 lei 0 în scădere față de 2022
2022 65.971 lei în creștere față de 2021 −19.854 lei în scădere față de 2021 87 lei în scădere față de 2021 — 25.632 lei 25.545 lei 1
2021 57.440 lei în creștere față de 2020 2.994 lei în creștere față de 2020 3.092 lei în creștere față de 2020 — 48.491 lei 45.399 lei 1
2020 28.167 lei în scădere față de 2019 −7.523 lei în scădere față de 2019 2.536 lei în scădere față de 2019 — 44.942 lei 42.406 lei 1
2019 238.929 lei în creștere față de 2018 37.363 lei în creștere față de 2018 4.681 lei în creștere față de 2018 — 54.610 lei 49.929 lei 1 în scădere față de 2018
2018 221.924 lei în creștere față de 2017 13.978 lei în creștere față de 2017 2.650 lei în scădere față de 2017 — 15.216 lei 12.566 lei 2 în creștere față de 2017
2017 13.726 lei −1.612 lei 11.206 lei 61 lei 9.733 lei −1.412 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare