SARAS TARPAN S.R.L.

SARAS TARPAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39991693, Nr. Reg. Com. J2018004965234. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 11 octombrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ION BERINDEI, NR.12, BL.60, SC.2, ET.10, AP.88. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SARAS TARPAN S.R.L.
CUI
39991693
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004965234
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 octombrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ION BERINDEI, NR.12, BL.60, SC.2, ET.10, AP.88
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2025, SARAS TARPAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 173.088 lei, o pierdere netă de 16.622 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 360 lei2019 · Cifra de afaceri: 49.659 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.299 lei2021 · Cifra de afaceri: 48.161 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.823 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.925 lei2024 · Cifra de afaceri: 186.242 lei2025 · Cifra de afaceri: 173.088 lei2018 · Profit net: −26.102 lei2019 · Profit net: −103.670 lei2020 · Profit net: −61.184 lei2021 · Profit net: −74.900 lei2022 · Profit net: −76.265 lei2023 · Profit net: 354.649 lei2024 · Profit net: −81.011 lei2025 · Profit net: −16.622 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 360 lei'182019: 49.659 lei'192020: 20.299 lei'202021: 48.161 lei'212022: 103.823 lei'222023: 296.925 lei297 mii'232024: 186.242 lei'242025: 173.088 lei173 mii'25
Profit net lei
2018: −26.102 lei'182019: −103.670 lei−104 mii'192020: −61.184 lei'202021: −74.900 lei'212022: −76.265 lei'222023: 354.649 lei355 mii'232024: −81.011 lei'242025: −16.622 lei−17 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SARAS TARPAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 173.088 lei în scădere față de 2024 −16.622 lei în creștere față de 2024 123.095 lei în creștere față de 2024 — 43.677 lei −69.155 lei 2
2024 186.242 lei în scădere față de 2023 −81.011 lei în scădere față de 2023 101.285 lei în creștere față de 2023 — 36.117 lei −52.532 lei 2
2023 296.925 lei în creștere față de 2022 354.649 lei în creștere față de 2022 24.354 lei în scădere față de 2022 — 40.210 lei 28.479 lei 2
2022 103.823 lei în creștere față de 2021 −76.265 lei în scădere față de 2021 348.160 lei în creștere față de 2021 — 9.462 lei −326.170 lei 2
2021 48.161 lei în creștere față de 2020 −74.900 lei în scădere față de 2020 274.541 lei în creștere față de 2020 — 12.601 lei −249.905 lei 2
2020 20.299 lei în scădere față de 2019 −61.184 lei în creștere față de 2019 192.362 lei în creștere față de 2019 — 17.357 lei −175.005 lei 2 în scădere față de 2019
2019 49.659 lei în creștere față de 2018 −103.670 lei în scădere față de 2018 145.499 lei în creștere față de 2018 — 16.727 lei −128.772 lei 3 în creștere față de 2018
2018 360 lei −26.102 lei 70.615 lei 1.412 lei 44.101 lei −25.102 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare