SARI E CRIS S.R.L.

SARI E CRIS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 38392033, Nr. Reg. Com. J2017001784330. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5612 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, ORŞ. VICOVU DE SUS, STR. DRUMUL NOU, NR.3 A, cod poștal 727610. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SARI E CRIS S.R.L.
CUI
38392033
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001784330
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2017
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, ORŞ. VICOVU DE SUS, STR. DRUMUL NOU, NR.3 A
Cod poștal
727610
Cod CAEN
5612
Domeniu de activitate
Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure

Situații financiare

În 2024, SARI E CRIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 29.682 lei, o pierdere netă de 28.053 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201720182022202320242018 · Cifra de afaceri: 35.496 lei2022 · Cifra de afaceri: 43.386 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.863 lei2024 · Cifra de afaceri: 29.682 lei2017 · Profit net: −22 lei2018 · Profit net: −8.269 lei2022 · Profit net: 10.842 lei2023 · Profit net: −28.646 lei2024 · Profit net: −28.053 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 35.496 lei20182022: 43.386 lei43 mii20222023: 23.863 lei20232024: 29.682 lei30 mii2024
Profit net lei
2017: −22 lei20172018: −8.269 lei20182022: 10.842 lei11 mii20222023: −28.646 lei−29 mii20232024: −28.053 lei−28 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SARI E CRIS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 29.682 lei în creștere față de 2023 −28.053 lei în creștere față de 2023 87.728 lei în creștere față de 2023 2.045 lei 6.015 lei −79.668 lei 1
2023 23.863 lei în scădere față de 2022 −28.646 lei în scădere față de 2022 60.440 lei în creștere față de 2022 3.027 lei 5.798 lei −51.615 lei 1
2022 43.386 lei în creștere față de 2018 10.842 lei în creștere față de 2018 31.660 lei în creștere față de 2018 4.008 lei 4.683 lei −22.969 lei 1
2018 35.496 lei −8.269 lei în scădere față de 2017 27.044 lei în creștere față de 2017 7.935 lei 11.018 lei −8.091 lei 1
2017 — −22 lei 500 lei 111 lei 567 lei 178 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare