SARTA COMPANY S.R.L.

SARTA COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42609190, Nr. Reg. Com. J2020006151405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FÂNTÂNICA, NR.1, CAMERA NR.5, BL.204, SC.1, ET.6, AP.27, cod poștal 021801. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SARTA COMPANY S.R.L.
CUI
42609190
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020006151405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FÂNTÂNICA, NR.1, CAMERA NR.5, BL.204, SC.1, ET.6, AP.27
Cod poștal
021801
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, SARTA COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 30.937 lei, o pierdere netă de 2.017 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 74.848 lei2021 · Cifra de afaceri: 79.467 lei2022 · Cifra de afaceri: 29.185 lei2023 · Cifra de afaceri: 71.204 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.087 lei2025 · Cifra de afaceri: 30.937 lei2020 · Profit net: 10.524 lei2021 · Profit net: 7.379 lei2022 · Profit net: −8.143 lei2023 · Profit net: 2.401 lei2024 · Profit net: 4.003 lei2025 · Profit net: −2.017 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 74.848 lei20202021: 79.467 lei79 mii20212022: 29.185 lei20222023: 71.204 lei20232024: 41.087 lei20242025: 30.937 lei31 mii2025
Profit net lei
2020: 10.524 lei11 mii20202021: 7.379 lei20212022: −8.143 lei−8 mii20222023: 2.401 lei20232024: 4.003 lei20242025: −2.017 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SARTA COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 30.937 lei în scădere față de 2024 −2.017 lei în scădere față de 2024 1.100 lei în scădere față de 2024 931 lei 9.453 lei 9.284 lei —
2024 41.087 lei în scădere față de 2023 4.003 lei în creștere față de 2023 1.461 lei în creștere față de 2023 1.790 lei 10.972 lei 11.301 lei —
2023 71.204 lei în creștere față de 2022 2.401 lei în creștere față de 2022 615 lei în scădere față de 2022 — 7.913 lei 7.298 lei —
2022 29.185 lei în scădere față de 2021 −8.143 lei în scădere față de 2021 3.094 lei în creștere față de 2021 175 lei 7.816 lei 4.897 lei —
2021 79.467 lei în creștere față de 2020 7.379 lei în scădere față de 2020 209 lei în scădere față de 2020 3.325 lei 9.924 lei 13.040 lei —
2020 74.848 lei 10.524 lei 607 lei 6.927 lei 4.404 lei 10.724 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare