SATEL SECURITY S.R.L.

SATEL SECURITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40093815, Nr. Reg. Com. J2018000913389. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL MAGHERU, NR.6, BL.V6, SC.A, ET.1, AP.5, cod poștal 240564. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SATEL SECURITY S.R.L.
CUI
40093815
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000913389
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GENERAL MAGHERU, NR.6, BL.V6, SC.A, ET.1, AP.5
Cod poștal
240564
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, SATEL SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.065.065 lei, un profit net de 709.860 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 41.395 lei2020 · Cifra de afaceri: 294.281 lei2021 · Cifra de afaceri: 288.873 lei2022 · Cifra de afaceri: 281.507 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.396.599 lei2024 · Cifra de afaceri: 745.604 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.065.065 lei2018 · Profit net: −1.540 lei2019 · Profit net: 3.996 lei2020 · Profit net: 3.251 lei2021 · Profit net: 797 lei2022 · Profit net: 73.546 lei2023 · Profit net: 3.470.300 lei2024 · Profit net: 502.545 lei2025 · Profit net: 709.860 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 41.395 lei20192020: 294.281 lei20202021: 288.873 lei20212022: 281.507 lei20222023: 11.396.599 lei11,4 mil.20232024: 745.604 lei20242025: 1.065.065 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2018: −1.540 lei−2 mii'182019: 3.996 lei'192020: 3.251 lei'202021: 797 lei'212022: 73.546 lei'222023: 3.470.300 lei3,5 mil.'232024: 502.545 lei'242025: 709.860 lei710 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SATEL SECURITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.065.065 lei în creștere față de 2024 709.860 lei în creștere față de 2024 836.060 lei în creștere față de 2024 31.429 lei 1.514.731 lei 710.100 lei 2
2024 745.604 lei în scădere față de 2023 502.545 lei în scădere față de 2023 556.735 lei în scădere față de 2023 40.628 lei 1.018.892 lei 502.785 lei 2 în scădere față de 2023
2023 11.396.599 lei în creștere față de 2022 3.470.300 lei în creștere față de 2022 629.527 lei în creștere față de 2022 49.827 lei 4.050.240 lei 3.470.540 lei 4 în scădere față de 2022
2022 281.507 lei în scădere față de 2021 73.546 lei în creștere față de 2021 274.701 lei în creștere față de 2021 59.026 lei 295.925 lei 80.250 lei 5
2021 288.873 lei în scădere față de 2020 797 lei în scădere față de 2020 82.080 lei în scădere față de 2020 71.874 lei 141.207 lei 6.704 lei 5
2020 294.281 lei în creștere față de 2019 3.251 lei în scădere față de 2019 83.669 lei în creștere față de 2019 111.696 lei 162.000 lei 5.907 lei 5 în creștere față de 2019
2019 41.395 lei 3.996 lei în creștere față de 2018 28.901 lei în creștere față de 2018 — 31.557 lei 2.656 lei 2
2018 — −1.540 lei 1.500 lei — 160 lei −1.340 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare