SATUL PRUNILOR SRL

SATUL PRUNILOR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17578719, Nr. Reg. Com. J2005008685402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5590 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 12 mai 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD MĂRĂŞEŞTI, NR.2B, CAM.2, BL.C, SC.4, ET.4, AP.37. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SATUL PRUNILOR SRL
CUI
17578719
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005008685402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 mai 2005
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD MĂRĂŞEŞTI, NR.2B, CAM.2, BL.C, SC.4, ET.4, AP.37
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5590
Domeniu de activitate
Alte servicii de cazare

Situații financiare

În 2025, SATUL PRUNILOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 431.895 lei, o pierdere netă de 805.102 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 480.322 lei2017 · Cifra de afaceri: 554.969 lei2018 · Cifra de afaceri: 564.703 lei2019 · Cifra de afaceri: 541.559 lei2020 · Cifra de afaceri: 388.984 lei2021 · Cifra de afaceri: 586.568 lei2022 · Cifra de afaceri: 662.366 lei2023 · Cifra de afaceri: 576.623 lei2024 · Cifra de afaceri: 443.741 lei2025 · Cifra de afaceri: 431.895 lei2016 · Profit net: −126.578 lei2017 · Profit net: −33.853 lei2018 · Profit net: −219.386 lei2019 · Profit net: −88.216 lei2020 · Profit net: −136.744 lei2021 · Profit net: −62.563 lei2022 · Profit net: −8.578 lei2023 · Profit net: −632.540 lei2024 · Profit net: −778.062 lei2025 · Profit net: −805.102 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 480.322 lei'162017: 554.969 lei'172018: 564.703 lei'182019: 541.559 lei'192020: 388.984 lei'202021: 586.568 lei'212022: 662.366 lei662 mii'222023: 576.623 lei'232024: 443.741 lei'242025: 431.895 lei432 mii'25
Profit net lei
2016: −126.578 lei'162017: −33.853 lei'172018: −219.386 lei'182019: −88.216 lei'192020: −136.744 lei'202021: −62.563 lei'212022: −8.578 lei'222023: −632.540 lei'232024: −778.062 lei'242025: −805.102 lei−805 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SATUL PRUNILOR SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 431.895 lei în scădere față de 2024 −805.102 lei în scădere față de 2024 2.908.759 lei în creștere față de 2024 3.144.067 lei 214.042 lei 246.874 lei 7
2024 443.741 lei în scădere față de 2023 −778.062 lei în scădere față de 2023 2.249.672 lei în creștere față de 2023 3.313.620 lei 196.713 lei 1.051.976 lei 7
2023 576.623 lei în scădere față de 2022 −632.540 lei în scădere față de 2022 1.585.598 lei în creștere față de 2022 3.456.391 lei 173.268 lei 1.830.038 lei 7 în creștere față de 2022
2022 662.366 lei în creștere față de 2021 −8.578 lei în creștere față de 2021 1.097.675 lei în creștere față de 2021 3.441.447 lei 338.631 lei 2.462.578 lei 5 în creștere față de 2021
2021 586.568 lei în creștere față de 2020 −62.563 lei în creștere față de 2020 1.080.153 lei în creștere față de 2020 3.504.273 lei 274.224 lei 2.471.156 lei 0 în scădere față de 2020
2020 388.984 lei în scădere față de 2019 −136.744 lei în scădere față de 2019 1.074.963 lei în creștere față de 2019 3.624.967 lei 219.187 lei 2.533.719 lei 6 în scădere față de 2019
2019 541.559 lei în scădere față de 2018 −88.216 lei în creștere față de 2018 1.061.956 lei în creștere față de 2018 3.705.423 lei 274.861 lei 2.682.388 lei 7 în creștere față de 2018
2018 564.703 lei în creștere față de 2017 −219.386 lei în scădere față de 2017 1.039.574 lei în creștere față de 2017 3.825.472 lei 332.483 lei 2.880.306 lei 6 în creștere față de 2017
2017 554.969 lei în creștere față de 2016 −33.853 lei în creștere față de 2016 1.038.830 lei în creștere față de 2016 4.099.965 lei 282.063 lei 3.095.543 lei 0 în scădere față de 2016
2016 480.322 lei −126.578 lei 1.037.946 lei 4.212.298 lei 263.894 lei 3.182.375 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.