SAUCA CONSTRUCT S.R.L.

SAUCA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 42979215, Nr. Reg. Com. J31/404/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 28 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT ROMITA COM. ROMÂNAŞI, ROMITA, NR.66, cod poștal 457286. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAUCA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42979215
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/404/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 august 2020
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT ROMITA COM. ROMÂNAŞI, ROMITA, NR.66
Cod poștal
457286
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SAUCA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 7.912 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 31.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 103.620 lei2022 · Cifra de afaceri: 95.280 lei2023 · Cifra de afaceri: 22.150 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.900 lei2020 · Profit net: −8.143 lei2021 · Profit net: 33.907 lei2022 · Profit net: 41.576 lei2023 · Profit net: −31.725 lei2024 · Profit net: −26.410 lei2025 · Profit net: −7.912 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 31.000 lei20202021: 103.620 lei104 mii20212022: 95.280 lei20222023: 22.150 lei20232024: 14.900 lei15 mii2024
Profit net lei
2020: −8.143 lei20202021: 33.907 lei20212022: 41.576 lei42 mii20222023: −31.725 lei−32 mii20232024: −26.410 lei20242025: −7.912 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAUCA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −7.912 lei în creștere față de 2024 3.918 lei în scădere față de 2024 — 5.412 lei 1.494 lei 1
2024 14.900 lei în scădere față de 2023 −26.410 lei în creștere față de 2023 11.900 lei în creștere față de 2023 — 21.305 lei 9.405 lei 1
2023 22.150 lei în scădere față de 2022 −31.725 lei în scădere față de 2022 6.163 lei în creștere față de 2022 — 41.978 lei 35.815 lei 1
2022 95.280 lei în scădere față de 2021 41.576 lei în creștere față de 2021 1.533 lei în scădere față de 2021 — 69.073 lei 67.540 lei 1 în scădere față de 2021
2021 103.620 lei în creștere față de 2020 33.907 lei în creștere față de 2020 6.039 lei în scădere față de 2020 — 32.003 lei 25.964 lei 2 în scădere față de 2020
2020 31.000 lei −8.143 lei 11.540 lei — 3.597 lei −7.943 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare