SĂULICĂ ŞI VIO S.R.L.

Radiată din 1 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SĂULICĂ ŞI VIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 39786567, Nr. Reg. Com. J11/497/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 24 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT SICHEVIŢA COM. SICHEVIŢA, SICHEVIŢA, NR.312, cod poștal 327335. Societatea este radiată din data de 1 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SĂULICĂ ŞI VIO S.R.L.
CUI
39786567
Stare
Radiată din 1 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J11/497/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 august 2018
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT SICHEVIŢA COM. SICHEVIŢA, SICHEVIŢA, NR.312
Cod poștal
327335
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2022, SĂULICĂ ŞI VIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 54.918 lei, o pierdere netă de 22.654 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 6.604 lei2019 · Cifra de afaceri: 91.320 lei2020 · Cifra de afaceri: 94.760 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.944 lei2022 · Cifra de afaceri: 54.918 lei2018 · Profit net: 1.108 lei2019 · Profit net: −7.270 lei2020 · Profit net: 1.291 lei2021 · Profit net: −8.458 lei2022 · Profit net: −22.654 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.604 lei20182019: 91.320 lei20192020: 94.760 lei95 mii20202021: 82.944 lei20212022: 54.918 lei55 mii2022
Profit net lei
2018: 1.108 lei20182019: −7.270 lei20192020: 1.291 lei1 mii20202021: −8.458 lei20212022: −22.654 lei−23 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru SĂULICĂ ŞI VIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 54.918 lei în scădere față de 2021 −22.654 lei în scădere față de 2021 54.390 lei în creștere față de 2021 — 18.607 lei −35.783 lei 1 în scădere față de 2021
2021 82.944 lei în scădere față de 2020 −8.458 lei în scădere față de 2020 29.891 lei în creștere față de 2020 — 16.762 lei −13.129 lei 2 în creștere față de 2020
2020 94.760 lei în creștere față de 2019 1.291 lei în creștere față de 2019 25.581 lei în scădere față de 2019 — 20.910 lei −4.671 lei 1 în scădere față de 2019
2019 91.320 lei în creștere față de 2018 −7.270 lei în scădere față de 2018 29.180 lei în creștere față de 2018 — 23.218 lei −5.962 lei 2 în creștere față de 2018
2018 6.604 lei 1.108 lei 5.543 lei — 6.851 lei 1.308 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare