SAVA CONSTRUCT SRL

SAVA CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 20016117, Nr. Reg. Com. J2006002619235. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7712 - Activitati de inchiriere si leasing cu autovehicule rutiere grele. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CORNETU COM. CORNETU, STR. LIVEZI, NR.7, BL.P13, SC.2, ET.3, AP.23, cod poștal 077070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVA CONSTRUCT SRL
CUI
20016117
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006002619235
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2006
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CORNETU COM. CORNETU, STR. LIVEZI, NR.7, BL.P13, SC.2, ET.3, AP.23
Cod poștal
077070
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7712
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autovehicule rutiere grele

Situații financiare

În 2025, SAVA CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 623.831 lei, un profit net de 293.560 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 93.360 lei2017 · Cifra de afaceri: 89.686 lei2018 · Cifra de afaceri: 193.457 lei2019 · Cifra de afaceri: 159.569 lei2020 · Cifra de afaceri: 326.337 lei2021 · Cifra de afaceri: 289.430 lei2022 · Cifra de afaceri: 546.694 lei2023 · Cifra de afaceri: 426.208 lei2024 · Cifra de afaceri: 504.703 lei2025 · Cifra de afaceri: 623.831 lei2016 · Profit net: −45.874 lei2017 · Profit net: −35.684 lei2018 · Profit net: −31.618 lei2019 · Profit net: −11.306 lei2020 · Profit net: 79.201 lei2021 · Profit net: 39.447 lei2022 · Profit net: 130.137 lei2023 · Profit net: 122.849 lei2024 · Profit net: 179.839 lei2025 · Profit net: 293.560 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 93.360 lei'162017: 89.686 lei'172018: 193.457 lei'182019: 159.569 lei'192020: 326.337 lei'202021: 289.430 lei'212022: 546.694 lei'222023: 426.208 lei'232024: 504.703 lei'242025: 623.831 lei624 mii'25
Profit net lei
2016: −45.874 lei−46 mii'162017: −35.684 lei'172018: −31.618 lei'182019: −11.306 lei'192020: 79.201 lei'202021: 39.447 lei'212022: 130.137 lei'222023: 122.849 lei'232024: 179.839 lei'242025: 293.560 lei294 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAVA CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 623.831 lei în creștere față de 2024 293.560 lei în creștere față de 2024 680.091 lei în creștere față de 2024 134.715 lei 321.388 lei −223.988 lei 3
2024 504.703 lei în creștere față de 2023 179.839 lei în creștere față de 2023 655.852 lei în scădere față de 2023 154.050 lei 341.253 lei −160.549 lei 3 în scădere față de 2023
2023 426.208 lei în scădere față de 2022 122.849 lei în scădere față de 2022 693.177 lei în scădere față de 2022 174.138 lei 392.756 lei −126.283 lei 4
2022 546.694 lei în creștere față de 2021 130.137 lei în creștere față de 2021 900.682 lei în creștere față de 2021 194.226 lei 457.324 lei −249.132 lei 4
2021 289.430 lei în scădere față de 2020 39.447 lei în scădere față de 2020 889.594 lei în scădere față de 2020 265.476 lei 244.849 lei −379.269 lei 4
2020 326.337 lei în creștere față de 2019 79.201 lei în creștere față de 2019 976.872 lei în creștere față de 2019 278.679 lei 279.477 lei −418.716 lei 4
2019 159.569 lei în scădere față de 2018 −11.306 lei în creștere față de 2018 858.788 lei în scădere față de 2018 162.338 lei 198.533 lei −497.917 lei 4
2018 193.457 lei în creștere față de 2017 −31.618 lei în creștere față de 2017 859.118 lei în creștere față de 2017 162.338 lei 210.168 lei −486.612 lei 4
2017 89.686 lei în scădere față de 2016 −35.684 lei în creștere față de 2016 732.968 lei în creștere față de 2016 162.338 lei 115.636 lei −454.994 lei 4
2016 93.360 lei −45.874 lei 693.820 lei 162.338 lei 112.172 lei −419.310 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.