SAVA CONSTRUCŢII.RO S.R.L.

SAVA CONSTRUCŢII.RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 38507427, Nr. Reg. Com. J2017001047398. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. UNIREA PRINCIPATELOR, NR.2, CAMERA 314, cod poștal 620091. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVA CONSTRUCŢII.RO S.R.L.
CUI
38507427
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001047398
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2017
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. UNIREA PRINCIPATELOR, NR.2, CAMERA 314
Cod poștal
620091
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, SAVA CONSTRUCŢII.RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.363.640 lei, un profit net de 682.130 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 2.193.838 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.421.045 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.842.408 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.548.074 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.887.481 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.347.474 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.752.832 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.363.640 lei2017 · Profit net: −3.125 lei2018 · Profit net: 392.789 lei2019 · Profit net: 718.148 lei2020 · Profit net: 17.818 lei2021 · Profit net: 211.689 lei2022 · Profit net: 132.651 lei2023 · Profit net: −11.212 lei2024 · Profit net: 151.252 lei2025 · Profit net: 682.130 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.193.838 lei'182019: 3.421.045 lei'192020: 1.842.408 lei'202021: 1.548.074 lei'212022: 1.887.481 lei'222023: 3.347.474 lei'232024: 3.752.832 lei'242025: 10.363.640 lei10,4 mil.'25
Profit net lei
2017: −3.125 lei'172018: 392.789 lei'182019: 718.148 lei718 mii'192020: 17.818 lei'202021: 211.689 lei'212022: 132.651 lei'222023: −11.212 lei−11 mii'232024: 151.252 lei'242025: 682.130 lei682 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAVA CONSTRUCŢII.RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.363.640 lei în creștere față de 2024 682.130 lei în creștere față de 2024 1.972.202 lei în creștere față de 2024 386.887 lei 2.933.401 lei 1.348.086 lei 2 în creștere față de 2024
2024 3.752.832 lei în creștere față de 2023 151.252 lei în creștere față de 2023 1.527.794 lei în creștere față de 2023 490.058 lei 1.870.359 lei 832.623 lei 1 în scădere față de 2023
2023 3.347.474 lei în creștere față de 2022 −11.212 lei în scădere față de 2022 1.108.822 lei în creștere față de 2022 334.354 lei 1.536.684 lei 762.216 lei 2
2022 1.887.481 lei în creștere față de 2021 132.651 lei în scădere față de 2021 549.700 lei în creștere față de 2021 366.430 lei 938.048 lei 754.778 lei 2 în creștere față de 2021
2021 1.548.074 lei în scădere față de 2020 211.689 lei în creștere față de 2020 315.508 lei în creștere față de 2020 323.001 lei 806.760 lei 814.253 lei 1 în scădere față de 2020
2020 1.842.408 lei în scădere față de 2019 17.818 lei în scădere față de 2019 276.666 lei în scădere față de 2019 436.767 lei 442.462 lei 602.563 lei 10 în scădere față de 2019
2019 3.421.045 lei în creștere față de 2018 718.148 lei în creștere față de 2018 332.033 lei în scădere față de 2018 576.191 lei 474.190 lei 718.348 lei 13 în scădere față de 2018
2018 2.193.838 lei 392.789 lei în creștere față de 2017 341.993 lei în creștere față de 2017 355.410 lei 376.447 lei 389.864 lei 14 în creștere față de 2017
2017 — −3.125 lei 34.588 lei 460 lei 31.203 lei −2.925 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare