SAVA SERV CONSTRUCT SRL

SAVA SERV CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 21306852, Nr. Reg. Com. J40/5222/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 8 martie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM. BELŞUGULUI, NR.49A, cod poștal 062392. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVA SERV CONSTRUCT SRL
CUI
21306852
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/5222/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 martie 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM. BELŞUGULUI, NR.49A
Cod poștal
062392
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SAVA SERV CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.048.420 lei, un profit net de 852.194 lei și un număr mediu de 26 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 2.904.293 lei2017 · Cifra de afaceri: 6.999.967 lei2018 · Cifra de afaceri: 5.364.616 lei2019 · Cifra de afaceri: 9.974.209 lei2020 · Cifra de afaceri: 12.642.267 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.444.168 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.189.916 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.115.977 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.462.622 lei2025 · Cifra de afaceri: 13.048.420 lei2016 · Profit net: 165.316 lei2017 · Profit net: 1.715.237 lei2018 · Profit net: 488.724 lei2019 · Profit net: 833.743 lei2020 · Profit net: 91.434 lei2021 · Profit net: 694.869 lei2022 · Profit net: 1.296.860 lei2023 · Profit net: 398.295 lei2024 · Profit net: 3.580.891 lei2025 · Profit net: 852.194 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 2.904.293 lei'162017: 6.999.967 lei'172018: 5.364.616 lei'182019: 9.974.209 lei'192020: 12.642.267 lei'202021: 9.444.168 lei'212022: 7.189.916 lei'222023: 11.115.977 lei'232024: 20.462.622 lei20,5 mil.'242025: 13.048.420 lei13,0 mil.'25
Profit net lei
2016: 165.316 lei'162017: 1.715.237 lei'172018: 488.724 lei'182019: 833.743 lei'192020: 91.434 lei'202021: 694.869 lei'212022: 1.296.860 lei'222023: 398.295 lei'232024: 3.580.891 lei3,6 mil.'242025: 852.194 lei852 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SAVA SERV CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 13.048.420 lei în scădere față de 2024 852.194 lei în scădere față de 2024 19.881.434 lei în creștere față de 2024 2.501.557 lei 18.962.752 lei 1.606.730 lei 26 în scădere față de 2024
2024 20.462.622 lei în creștere față de 2023 3.580.891 lei în creștere față de 2023 13.382.750 lei în creștere față de 2023 2.857.667 lei 13.845.915 lei 3.339.011 lei 28 în creștere față de 2023
2023 11.115.977 lei în creștere față de 2022 398.295 lei în scădere față de 2022 4.720.197 lei în scădere față de 2022 1.919.381 lei 3.155.992 lei 369.401 lei 24 în creștere față de 2022
2022 7.189.916 lei în scădere față de 2021 1.296.860 lei în creștere față de 2021 5.276.011 lei în scădere față de 2021 2.062.104 lei 4.541.602 lei 1.297.670 lei 19 în scădere față de 2021
2021 9.444.168 lei în scădere față de 2020 694.869 lei în creștere față de 2020 9.077.093 lei în creștere față de 2020 2.307.612 lei 7.655.705 lei 743.141 lei 23 în scădere față de 2020
2020 12.642.267 lei în creștere față de 2019 91.434 lei în scădere față de 2019 8.202.555 lei în creștere față de 2019 2.331.970 lei 6.263.650 lei 147.272 lei 39 în creștere față de 2019
2019 9.974.209 lei în creștere față de 2018 833.743 lei în creștere față de 2018 5.662.950 lei în creștere față de 2018 2.365.820 lei 4.486.708 lei 834.553 lei 24 în creștere față de 2018
2018 5.364.616 lei în scădere față de 2017 488.724 lei în scădere față de 2017 2.011.875 lei în scădere față de 2017 1.186.671 lei 3.699.044 lei 2.415.086 lei 14 în creștere față de 2017
2017 6.999.967 lei în creștere față de 2016 1.715.237 lei în creștere față de 2016 2.482.315 lei în creștere față de 2016 1.110.555 lei 4.460.605 lei 2.526.361 lei 13 în creștere față de 2016
2016 2.904.293 lei 165.316 lei 591.895 lei 941.160 lei 1.128.072 lei 811.124 lei 10

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.