SAVAL BRA S.R.L.

Radiată din 15 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SAVAL BRA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41331877, Nr. Reg. Com. J12/2678/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 28 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IZLAZULUI, NR.18, AP.40, cod poștal 400655. Societatea este radiată din data de 15 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVAL BRA S.R.L.
CUI
41331877
Stare
Radiată din 15 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/2678/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iunie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IZLAZULUI, NR.18, AP.40
Cod poștal
400655
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2024, SAVAL BRA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42.823 lei, un profit net de 12.025 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 11.804 lei2020 · Cifra de afaceri: 18.479 lei2021 · Cifra de afaceri: 32.622 lei2022 · Cifra de afaceri: 39.868 lei2023 · Cifra de afaceri: 46.939 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.823 lei2019 · Profit net: 843 lei2020 · Profit net: 98 lei2021 · Profit net: 10.640 lei2022 · Profit net: 17.498 lei2023 · Profit net: 26.093 lei2024 · Profit net: 12.025 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.804 lei20192020: 18.479 lei20202021: 32.622 lei20212022: 39.868 lei20222023: 46.939 lei47 mii20232024: 42.823 lei43 mii2024
Profit net lei
2019: 843 lei20192020: 98 lei20202021: 10.640 lei20212022: 17.498 lei20222023: 26.093 lei26 mii20232024: 12.025 lei12 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SAVAL BRA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 42.823 lei în scădere față de 2023 12.025 lei în scădere față de 2023 2.342 lei în creștere față de 2023 — 2.702 lei 360 lei —
2023 46.939 lei în creștere față de 2022 26.093 lei în creștere față de 2022 932 lei în creștere față de 2022 — 22.660 lei 22.123 lei —
2022 39.868 lei în creștere față de 2021 17.498 lei în creștere față de 2021 118 lei în scădere față de 2021 — 8.984 lei 9.280 lei —
2021 32.622 lei în creștere față de 2020 10.640 lei în creștere față de 2020 150 lei în scădere față de 2020 5.639 lei 6.156 lei 11.781 lei —
2020 18.479 lei în creștere față de 2019 98 lei în scădere față de 2019 15.000 lei în scădere față de 2019 15.305 lei 763 lei 1.141 lei —
2019 11.804 lei 843 lei 24.354 lei 24.972 lei 282 lei 1.043 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare